Lazdijietis Kristupas Kalvaitis projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ nugalėjo septintokus!

, Audronė Pileckienė, 6a klasės auklėtoja, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija
Lazdijietis Kristupas Kalvaitis projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ nugalėjo septintokus!

Nacionalinis projektas „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ devintąjį gyvavimo sezoną pasitiks visiškai atsinaujinęs. (Roberto Petrausko nuotr.)

2016  m. spalio 12 dieną Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos šeštokas Kristupas Kalvaitis  (nacionalionio projekto  „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“   devintojo sezono pirmasis nugalėtojas), įveikęs du septintokus iš  Vilniaus ir septintokę iš Ignalinos, tapo šio projekto septintokų finalo nugalėtoju ir į Lazdijus parsivežė antrąjį apdovanojimą. Kova  tarp šių metų  „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“   šeštokų nugalėtojo lazdijiečio Kristupo Kalvaičio ir aštuntojo sezono  šeštokų nugalėtojo vilniečio  Kipro Leonavičiaus (dabar jau septintoko) buvo įtempta. Paskutiniame „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ septintokų finalo etape vedėjui Robertui Petrauskui prireikė „papildyti“  klausimyną naujais klausimais. Toliau sėkmė lydėjo lazdijietį Kristupą Kalvaitį, kuris pasirinkęs ir teisingai atsakęs į papildomą klausimą turėjo garbės paspausti septintokų finalo Nugalėtojo mygtuką. LAZDIJIEČIO PERGALĖ!  K. Kalvaičio ir jo klasės draugų neapsakomas džiaugsmas, apsikabinimai ir sveikinimai.  Po laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ filmavimo šeštokai jau trečiąjį kartą skubėjo rinkti Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos direktorės Jurgitos Mozerienės telefono numerį ir jai atsiliepus sušukti: „MES NUGALĖJOM!”. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos ir Lazdijų mokyklos-darželio „Kregždutė“ bendruomenės, palaikymo komanda (6 a klasės mokiniai), jų tėvai, manau, ir Lazdijų krašto žmonės ir ne tik džiaugiamės Kristupo pasiekimu. Sveikiname, Kristupai, Tave! Artimiausiu metu gimnazisto K. Kalvaičio laukia  „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ aštuntokų finalas, kuriame šeštokas Kristupas turės mesti  jiems iššūkį ir  atsakinėti į jų amžiui skirtus klausimus.  Linkime Kristupui sėkmės!
Priminsiu, kad nacionalinis projektas  „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“  devintąjį gyvavimo sezoną pradėjo  iš esmės pasikeitęs savo žaidimu bei jo taisyklėmis.  Moksleiviams buvo suteikta galimybė ne tik pademonstruoti savo žinias, bet ir kurti žaidimo strategiją, rinktis skirtingo sudėtingumo klausimus, fiziškai judėti žaidimo langeliais ir bandyti aplenkti varžovus. Šiais metais šio projekto naujovė – savo amžiaus nugalėtojas meta iššūkį vyresniems, dalyvaudamas jų finale.  Projekto globėja – Prezidentė Dalia Grybauskaitė, o vaizdo klausimus žaidėjams siuntė žinomiausi šalies mokslininkai, išradėjai, olimpiniai čempionai, teatro ir kino kūrėjai.  Laidą  „Lietuvos tūkstantmečio  vaikai“  vedė Robertas Petrauskas ir Dominykas Vaitiekūnas. 
Pasisekė tą dieną ir  6 a klasės mokiniams, nes jie  aplankė Lietuvos banko Pinigų muziejų, kur šio muziejaus specialistė  Nijolė Butkevičienė supažindino su pinigų istorija bei labai įdomiai vedė ekskursiją. Patarimas kitiems bendraamžiams: būtinai apsilankykite šiame Pinigų muziejuje ir registruokitės iš anksto, nes norint patekti laukti reikia mažiausiai du mėnesius.
Šeštokai, auklėtoja, tėvai dėkoja Lazdijų rajono savivaldybei ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos administracijai  už suteiktą galimybę gimnazistams dalyvauti nacionaliniame projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.