Lazdijų aerobinės gimnastikos komanda – pirma

, Lazdijų sporto centro inf.
Kovo 11 d. Alytaus sporto ir reakreacijos centre vyko aerobinės gimnastikos pereinamos lygos čempionatas. Tai bene svarbiausios varžybos sportininkams, kurie sportuoja pagal LAF patvirtintas taisykles. Lazdijų sporto centrą atstovavo 34 sportininkai, kurie varžėsi 21 rungtyje. Pirmąjį medalį 8 metų ir jaunesnių amžiaus grupėje mergaičių vieneto rungtyje laimėjo Smiltė Skripkaitė, užėmusi 3 vietą iš 12 dalyvių (15.10b.). 9-11 metų amžiaus grupėje berniukų vieneto rungtyje Kornelijus Ravinskas iškovojo 1 - ąją vietą (14.75b.). Jaunimo penketo rungtyje  Monika Budreikaitė, Miglė Abromavičiūtė, Monika Struckutė, Goda Navickaitė, Meda Štarolytė užėmė 3 vietą (13,70b.). Antrus metus iš eilės Lazdijų sporto centro komanda komandinėje įskaitoje tarp trylikos komandų užėmė 1 - ąją vietą (73.45b.). Komanda apdovanota taure.  Taip pat varžybose neblogų rezultatų pasiekė vieneto rungtyje Fausta Liaukevičiūtė, užėmusi 6 vietą iš 29 sportininkių. Jaunučių trejetas Viktorija Šarkauskaitė, Ugnė Černiauskaitė, Martyna Marazaitė užėmė 5 vietą iš 24.  Jaunučių penketas Austėja Nevulytė, Roberta Šliaužytė, Gustė Pileckaitė, Kornelijus Ravinskas, Viltė Vaitulionytė – 5 vietą iš 13 varžovų. Jaunių mergaičių vieneto rungtyse Miglė Abromavičiūtė (5 iš 17), Ugnė Černiauskaitė (7 iš 17). Trenerės Gintarė Sabaliauskienė, Jolanta Stankevičienė, Saiva Bendaravičiūtė.