Lazdijų meno mokyklos šokėjos - festivalyje Druskininkuose

, Rimvidas Kalvaitis
Lazdijų meno mokyklos šokėjos - festivalyje Druskininkuose

Meno mokyklos šokėjos Druskininkuose ir jų choreografijos mokytoja Miglė Kazakevičiūtė.

Pirmą kartą Druskininkuose (Jaunimo užimtumo centre) buvo organizuotas antistresinis šokių festivalis „Saldi Druska 2015“. Šio festivalio idėja parodyti sūrius darbo vaisius, saldžioje, žiūrovų pilnoje scenoje. Jame dalyvavo visi mylintys ir mėgstantys šokį: nuo klasikinio, džiazinio, gatvės, pop iki šou šokio stiliaus atlikėjų. 
Šiame respublikiniame festivalyje dalyvavo ir Lazdijų meno mokyklos choreografijos skyriaus šokėjos: Gabija Aleksonytė, Ugnė Černiauskaitė, Gustė Česnulevičiūtė, Roberta Dereškevičiūtė, Beatričė Jakulevičiūtė, Goda Levickaitė, Miglė Petruškevičiūtė, Sigita Pledaitė, Indrė Rėkutė ir Vesta Vaitulionytė. 
Įspūdingai paruoštoje scenoje jos atliko Lotynų Amerikos šokį „Danzore“. Mergaites paruošė ir lydėjo choreografijos skyriaus mokytoja Miglė Kazakevičiūtė.
Į renginį atvyko kolektyvai iš visos Lietuvos: Kauno, Šiaulių, Marijampolės, Alytaus, Šakių ir net Neringos meno mokyklos.
Po renginio, šokėjos kartu su vadove M. Kazakevičiūte turėjo galimybę pasivaikščioti po nuostabaus grožio Druskininkų miestą bei apsilankyti kavinėje. Lazdijų meno mokyklos šokėjos buvo apdovanotos atminimo medaliais, o jų vadovė gavo padėką. Šokėjos ne tik garsino Lazdijus, bet ir pačios parsivežė daug naujų įspūdžių ir gerą nuotaiką.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.