Lazdijų mieste įžiebta kalėdinė eglė

, Lazdijų r. sav. inf.
Lazdijų mieste įžiebta kalėdinė eglė
Penktadienį Lazdijų miesto Nepriklausomybės aikštėje įžiebta kalėdinė eglė. Artėjant savaitgaliui žaliaskarė sužibo šventinio renginio „Pasaka miesto princesei“ metu. Pagrindinę ne tik miesto, bet ir viso rajono eglę tradiciškai įžiebė Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Jis sveikino visus susirinkusius bei linkėjo, kad belaukiant šv. Kalėdų lydėtų pakili šventinė nuotaika, sėkmė ir puiki sveikata.
Šventės metu pasaką žaliajai miesto princesei, mažiems ir dideliems lazdijiečiams bei miesto svečiams sekė linksmoji Kakė Makė ir jos bičiuliai nykštukai, dainomis linksmino atlikėjas Vudis. Taip pat miesto aikštėje veikė Kalėdų senelio paštas bei šurmuliavo šventinių dovanėlių, smulkmenėlių bei skanumynų turgelis, kuris jau nuo vidurdienio viliojo praeivius ir šventės dalyvius.
Sužibus miesto eglei bei dangų nutvieskus fejerverkams, šventės dalyvių dar neskubėjo namo. Mažieji noriai fotografavosi su Kalėdų seneliu bei jo pagalbininkais, buriavosi prie dailiai nuaugusios žaliaskarės, kurią šiemet miestui dovanojo lazdijietė Dalia Kirvelevičienė, gyvenanti Sodų gatvėje.
 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.