Lazdijų rajone – kanapių auginimo laboratorija

, Alius Mikelionis
Lazdijų rajone – kanapių auginimo laboratorija

Kol kas manoma, kad 35 metų vyras veikė vienas, kitų įtariamųjų policija nesulaikiusi.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo (ONT) skyriaus pareigūnai Lazdijų rajono Noragėlių seniūnijos Vosbučių kaimo sodyboje kovo 5 d. apie 16 val. aptiko kanapių auginimo laboratoriją.
Policininkai į vyriškio namus atvyko turėdami informacijos, kad viduje dideliais kiekiais auginamos narkotinės medžiagos. Informacija pasitvirtino, gyvenamo namo rūsyje rastos kruopščiai įrengtos patalpos kanapių daiginimui ir auginimui. Dar viena kanapių auginimui skirta vieta buvo įrengta ūkiniame pastate.  Anot pareigūnų, kiekis didelis, bet jis paaiškės, kai narkotinės medžiagos bus išdžiovintos. 
Trisdešimt penkerių metų Lazdijų rajono gyventojas šiame name ir gyveno. Jis pareigūnams aiškino, kad kanapes augino savo reikmėms. Dalis jų jau buvo užaugusios ir tinkamos naudojimui, kitos tebeaugo. Kol kas manoma, kad 35 metų vyras veikė vienas, kitų įtariamųjų policija nesulaikiusi. 
Anksčiau jis į pareigūnų akiratį nebuvo patekęs. Vyriškis sutiko bendradarbiauti su policijos pareigūnais, todėl išvengė sulaikymo. Jam paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.