Lazdijų savivaldybėje bus įdiegta "Lean" sistema

, Lazdijų r. sav. inf.
Lazdijų savivaldybėje bus įdiegta "Lean" sistema
Šia savaitę Lazdijų rajono savivaldybės vadovams ir administracijos skyrių vedėjams, specialistams bei įstaigų vadovams buvo pristatyta „Lean“ sistema. Projekto „Lieknoji Vyriausybė“ autoriai  dr. Modestas Gelbūda ir Vidas Petraitis dalijosi „Lean“ metodų taikymo viešajame sektoriuje gerąja patirtimi.Šios sistemos tikslas – nuolatinis tobulėjimas įtraukiant visus organizacijos darbuotojus, siekiant didžiausios vertės klientui, išnaudojant mažiausius išteklius – geriau, greičiau, pigiau. Tai suteikia galimybę kiekvienam darbuotojui teikti pasiūlymus, kurių dėka būtų didinamas darbo vietos produktyvumas, šalinami nuostoliai, gerinama sauga ir kokybė.
„Galime pasidžiaugti, jog mūsų savivaldybė yra viena iš pirmaujančių dokumentų valdymo elektroninėje srityje, tačiau būtina ir toliau siekti pažangos - judėti į priekį ir gerinti mūsų gyventojų aptarnavimą, turime skatinti darbuotojų siekį tobulėti ir gerinti organizacijos procesus“, – sakė meras Artūras Margelis.
„Lieknosios vadybos“ („Lean“) sąvoka – tai sistema koncepcijų, principų ir technikų, naudojamų kurti ir pateikti didžiausią vertę vartotojo perspektyvos prasme, išnaudojant mažiausiai išteklių. Savivaldybės vadovams ir darbuotojams buvo pristatytas „Lean“ sistemos „Kaizen“ metodo taikymas „Sodroje“, Valstybinėje mokesčių inspekcijoje. Lazdijų rajono savivaldybės vadovų iniciatyva ši sistema greitu laiku bus įdiegta ir Lazdijų r. svivaldybėje
 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.