Lazdijų viešojoje bibliotekoje lankėsi Marijonas Mikutavičius

, Lazdijų rajono savivaldybės informacija
Lazdijų viešojoje bibliotekoje lankėsi Marijonas Mikutavičius
Lazdijų viešosios bibliotekos konferencijų salėje sunkiai tilpo susirinkusieji į susitikimą su Marijonu Mikutavičiumi. Pilietinių iniciatyvų centro organizuotame renginyje visoje Lietuvoje žinomas žurnalistas ir dainininkas renginį pradėjo prisiminimais iš Lazdijų rajone prabėgusios vaikystės, sakėsi vis dar turintis ryšį su tėviške.
Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis pasveikino įvairaus amžiaus auditoriją sukvietusį svečią. Pasak rajono mero, svarbu yra žinoti savo šaknis, savo istoriją, iš kur esi atėjęs. „O tam, kad tapti sėkmingu žmogumi, reikia gimti Lazdijų krašte,“ – sakė A. Margelis. M. Mikutavičiui meras A. Margelis įteikė atminimo dovaną.
Susitikimo tema buvo „Gyvenimas be garantijų“. Pasak M. Mikutavičiaus, jokių garantijų gyvenime nėra. Jo nuomone ne visi gali ir turi būti lyderiais, tačiau reikia stengtis ir ieškoti galimybių. Buvęs lazdijietis kalbėjo apie įvairias savo darbo televizijoje, įvairiuose projektuose, koncertuose, bendravimo su žmonėmis patirtis. Marijonas dalinosi savo mintimis apie tai, ką reiškia būti įžymiu, apie gyvenimo nuosmukius ir pakilimus, skaitomas knygas, atsakinėjo į susirinkusiųjų klausimus.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.