Lietuvos mažųjų miestelių krepšinio lyga grįžta į Lazdijų rajoną

, Giedrius Dambrauskas
Po metų pertraukos Kapčiamiesčio krepšinio komanda vėl varžosi Lietuvos mažųjų miestelių krepšinio lygoje. Praėjusį šeštadienį Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos sporto salėje įvyko 2017–2018 metų Lietuvos mažųjų miestelių krepšinio lygos sezono startas Kapčiamiesčio krepšinio komandai, kuri susigrūmė su Kietaviškių „Kalno“ ekipa. Jau nuo pirmųjų minučių kapčiamiestiečiai parodė, kad jie čia šeimininkai, pirmąjį kėlinį laimėję rezultatu 29:12 varžovams neleido net pagalvoti apie pergalę. Laimėjusi visus kėlinius Kapčiamiesčio komanda šventė užtikrintą pergalę rezultatu 95:60. Rezultatyviausiai mūsų komandoje žaidė Martynas Jančiulis ir Edvinas Vaina, abu jie pelnė po 29 taškus, Martynas dar pridėjo ir 14 atkovotų kamuolių taip surinkdamas dvigubą dublį (46 naudingumo balai). Po puikaus starto komandos laukia išvyka į Aukštadvarį, kur kovosime su vietos ekipa, kuri tik po atkaklios kovos 91:83 turėjo pripažinti Daugų pergalę. Būtent šios keturios komandos ir kovos B diviziono rytų A grupėje dėl patekimo į kitą etapą. Kviečiame palaikyti Kapčiamiesčio krepšinio komandą. Visas namų varžybas žaisime Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos sporto salėje.
Visą informaciją rasite Facebook puslapyje „Kapčiamiesčio krepšinio komanda“.