Maniakas Seirijuose? Miške užpulta mergina

, Vaidotas Morkūnas
Maniakas Seirijuose? Miške užpulta mergina

Policija ieško vyro, Trako miške užpuolusio namo iš mokyklos ėjusią moksleivę. (Asociatyvi nuotr.)

Policija ieško vyro, kuris miške užpuolė septyniolikmetę. Mergina susigrūmė su užpuoliku, galiausiai piktadarys, išgirdęs atvažiuojantį policijos automobilį, spruko. Kaip pranešė Policijos departamentas, pirmadienį apie 21 val. į policiją kreipėsi moteris, kuri pareiškė, kad tą pačią dieną apie 7 valandą Seirijų miestelyje jos dukrą pradėjo persekioti ir užpuolė nepažįstamas vyriškis. Piktadarys merginą pasivijo miške bei su stiklo šuke subraižė veidą. Mergina su vyriškiu susigrūmė ir susižalojo abiejų rankų delnus. Nepilnametė jau buvo paskambinusi į policiją ir pranešusi, kad yra persekiojama, pareigūnai tuo metu jau skubėjo į užpuolimo vietą. Užpuolikas, išgirdęs policijos automobilio garsines sirenas, pabėgo. Nukentėjusioji dėl sužalojimų gydoma ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Šio įvykio aplinkybes tiria Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai. 
Vakar kalbinti pareigūnai teigė kol kas negalintys komentuoti įvykio aplinkybių, nes tyrimas dar tik prasidėjo ir nėra aišku, dėl kokių priežasčių merginą užpuolė vyriškis, kodėl ją persekiojo. Pareigūnai tvirtino, kad įtariamasis dar nenustatytas. „Mūsų pareigūnai dirba, atlieka pradinius tyrimo veiksmus, todėl kažko daugiau atskleisti negalime“, – sakė pareigūnai.
Kalbinti seirijiečiai taip pat kraipė galvas ir nieko negalėjo pasakyti apie šį įvykį. „Mes esam girdėję, kad mergina gyvena kaimiškoje vietovėje, į gimnaziją važinėja geltonuoju autobusiuku. Kas ją užpuolė – girtuoklis koks ar maniakas – tegul išsiaiškina policijos pareigūnai. Manau, kad jis ne adata, vis tiek anksčiau ar vėliau bus surastas. Aišku, ir mums neramu, kai yra tokių neprognozuojamų žmonių, kurie kabinasi prie jaunimo, mokinių. Nesaugu. Bet tikiuosi, kad jis už tai atsakys įstatymo nustatyta tvarka“, – kalbėjo seirijiečiai.

Komentarai

Gaidys.

Gaidys. Angry

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.