Meras derėjosi dėl traukinių sustojimo Šeštokuose

, Sigita Vaitkevičė
Meras derėjosi dėl traukinių sustojimo Šeštokuose
Rajono spaudoje jau buvo rašyta apie tai, jog rajono savivaldybės meras Artūras Margelis raštu kreipėsi į akcinės bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ Keleivių vežimo direkcijos direktorių Liną Baužį, prašydamas padėti išspręsti įsisenėjusią ir itin aktualią Lazdijų rajono savivaldybės Šeštokų miestelio, taip pat ir visos Lazdijų rajono savivaldybės problemą: jau kelerius metus Šeštokų miestelio, kurį kerta geležinkelis, gyventojai neturi galimybės naudotis traukiniais kaip susisiekimo priemone. Traukiniai Šeštokų geležinkelio stotyje tiesiog nebesustoja. 
Kreiptis į akcinės bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ vadovybę rajono savivaldybės merą Artūrą Margelį paskatino kasmet gaunami rajono gyventojų, ypač iš Šeštokų seniūnijos, laiškai, kuriuose priekaištaujama, jog „Lietuvos geležinkeliai“ savivaldybės gyventojus palieka be galimybės įlipti į traukinį Šeštokų traukinių stotyje. Norėdami pasinaudoti kelione traukiniu, gyventojai privalo vykti į artimiausias traukinio sustojimo vietas – Marijampolę arba Trakiškes Lenkijoje. 
Nors rajono savivaldybės meras atsakymo į savo raštą nesulaukė, tačiau gerų prognozių yra – vakar jį aplankė akcinės bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ Keleivių vežimo direkcijos direktorius Linas Baužys ir šios bendrovės Pardavimų ir rinkodaros departamento direktorius Andrius Petrušis.  Kaip po svečių iš Vilniaus vizito „Dzūkų žinių“ redakcijai sakė rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, „Lietuvos geležinkeliai“ šiuo metu renka informaciją ir tariasi dėl galimybių traukiniui sustoti Šeštokų geležinkelio stotyje. AB „Lietuvos geležinkeliai“ atstovų turimomis žiniomis, Šeštokų peronas nėra pritaikytas siaurajai vėžei – tokią galimybę turi tik Mockavos traukinių stotis. Tačiau ši problema išsprendžiama. Atsakydamas į svečių priekaištus dėl mažo keleivių srauto, rajono savivaldybės meras Artūras Margelis patikino, jog tai yra įmanoma sureguliuoti traukinio išvykimo valandoms pritaikant priemiestinio autobuso grafiką. Keleivių tikrai būtų, nes kelionė iki Marijampolės, Kauno taptų gerokai pigesnė nei autobusu. Pagaliau atsirastų proga aplankyti ir tolimesnius Lenkijos miestus.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.