Meras lankėsi Salų kaimo bendruomenėje

Meras lankėsi Salų kaimo bendruomenėje
Artėjant šventoms Kalėdoms Salų kaimo bendruomenės nariai susirinko į šventinį renginį, kuris vyko bendruomenės patalpose. Pasveikinti renginio dalyvių atvyko Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, tarybos nariai Odeta Lenkauskienė ir Virginijus Vasiliauskas. 
Sveikindamas bendruomenės narius artėjančių švenčių proga meras Artūras Margelis linkėjo visiems ramaus ir prasmingo Kūčių laukimo, džiaugsmingai sutikti šv. Kalėdas, prisimenant nuveiktus darbus ir gražią bendrystę su artimaisiais linksmai palydėti besibaigiančius senuosius metus.
Renginio metu buvo apžvelgti nuveikti rudens darbai, prisimintos senosios lietuvių advento tradicijos. Visi bendruomenės nariai ir renginio svečiai, linkėdami ko geriausios kloties ateinančiais metais, pynė advento vainiką, degė žvakeles, gamino kalėdinius žaisliukus, kuriais papuošė čia pat šventės šeimininko atneštą ir pastatytą žaliaskarę. 
Salų kaimo bendruomenės saviveiklininkai ne tik pasakojo, kaip  mūsų senoliai sutikdavo adventą, ką veikdavo šiuo tamsiuoju ir ramiuoju laikotarpiu, bet ir minė mįsles, kvietė pažaisti  žaidimus  bei  pasiklausyti advento dainų.
Pasibaigus meninei programai renginio šeimininkės kvietė paragauti senovinio tradicinio patiekalo, vadinamo šiupiniu,  bei kitų Kūčių ir Kalėdų stalui būdingų patiekalų.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.