Meras pasveikino kunigą Nerijų Žvirblį 40-ojo jubiliejaus proga

, Lazdijų r. sav. inf.
Meras pasveikino kunigą Nerijų Žvirblį 40-ojo jubiliejaus proga
Sekmadienį Lazdijų Šv. Onos bažnyčioje buvo švenčiama ypatinga proga -  kunigo, parapijos klebono Nerijaus Žvirblio 40-asis jubiliejus. Po iškilmingų Šventųjų Mišių su gražia švente Lazdijų Šv. Onos parapijos kleboną sveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. 
A. Margelis teigė, jog klebonas N. Žvirblys Lazdijų parapijoje dirba dar ne ilgai, tačiau šio krašto žmonės jį nuoširdžiai priėmė ir pamilo, jog rodos kunigas čia darbuojasi jau ne vieną dešimtmetį.  Rajono vadovas padėkojo už nuoširdų bendravimą sprendžiant iškilusias problemas ir darbus, kurie dirbami vardan parapijos žmonių. Meras A. Margelis linkėjo energijos ir sėkmės darbuose Dievo palaimos  bei Lazdijuose švęsti dar ne vieną šventę.
Lazdijų Šv. Onos parapijos kleboną N. Žvirblį taip pat atvyko pasveikinti seimo nariai Zenonas Streikus ir Algirdas Butkevičius su žmona, Vilkaviškio vyskupijos kurijos kancleris kunigas Linas Baltrušaitis   bažnytinių organizacijų atstovai, parapijos choras. Po Šv. Mišių, bažnyčioje, išpuoštoje pavasariniais žiedais, operos solistė Rita Preikšaitė jubiliatui ir  visiems susirinkusiems  dovanojo koncertą.
 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.