Meteliuose įamžintas 1919–1920 metų Nepriklausomybės kovų savanorių atminimas

, Lazdijų rajono savivaldybės informacija
Meteliuose įamžintas 1919–1920 metų Nepriklausomybės kovų savanorių atminimas
Rugpjūčio 6-osios popietę po Kristaus Atsimainymo atlaidų, Metelių gyventojai susirinko prie bažnyčios, kur buvo atidengta ir pašventinta atminimo lenta, skirta 1919–1920 metų Nepriklausomybės kovų Metelių valsčiaus savanoriams.
Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis pasidžiaugė, kad gali dalyvauti krašto savanorių atminimo įamžinimo procese. Kalbėdamas prie savanorių atminimo lentos Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis teigė, kad savanoriai, kurie anuomet išėjo ginti savo šalies yra verti didžiausios pagarbos. „Mes privalome žinoti tų žmonių pavardes, kurių dėka šiandien gyvename nepriklausomoje šalyje“, – sakė A. Margelis. Rajono meras padėkojo visiems prisidedantiems prie savanorių atminimo lentų idėjos įgyvendinimo ir palinkėjo pozityvumo ir taikos mūsų krašte.
„Šiandien susirinkome pagerbti Lietuvos žmones, be kurių galbūt nebūtų ir Lietuvos valstybės“, – sakė Nepriklausomybės kovų savanoriams lentų įamžinimo idėjos autorius Vilius Kavaliauskas. Jis sakė, kad labai svarbu paminėti ir prisiminti tų žmonių vardus, kurie atliko ne tik kariškus žygdarbius bet ir kitais darbais puoselėjusius Metelių kraštą. Vilius Kavaliauskas pasidžiaugė, kad Lazdijų rajonas yra iniciatyvus pagerbiant ir įamžinant Nepriklausomybės kovų savanorių atminimą. Padėkojo Lazdijų rajono savivaldybei už pagalbą ir bendradarbiavimą įgyvendinant idėją.
Prie 1919–1920 metų Nepriklausomybės kovų Metelių valsčiaus savanorių atminimo lentos atidengimo idėjos įgyvendinimo prisidėjo Lazdijų rajono savivaldybė, verslininkai Eduardas Derenka, Danutė ir Petras Jurkevičiai.
Atminimo lentą pašventino Metelių Kristaus Atsimainymo bažnyčios klebonas, kanauninkas Vytautas Prajara.•
 

Komentarai

Tai kad ne prie bažnyčios,o

Tai kad ne prie bažnyčios,o iš kitos pusės ant tvoros. Tai tik šitų ponų galvelėse gali gimti tokia mintis "pagerbti" garbius žmones ant tvoros.

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.