Metus nedirbęs vyras: neįsivaizdavau ką tuomet veikti

Metus nedirbęs vyras: neįsivaizdavau ką tuomet veikti

Dažnai tenka girdėti kaip žmonės sako, jog laimėję įspūdingą pinigų sumą, jie paprasčiausiai mestų darbą. Toks variantas atrodo geras tik iš pradžių, kadangi galiausiai paprasčiausiai nebėra ką veikti.

Didžiosios Britanijos pilietis Johnas milijonų nelaimėjo, tačiau vyras vykdė socialinį eksperimentą. Jis metams metė darbą ir užsiėmė tik ta veikla, kuri jam patinka: sportavo, aktyviai, leido laiką, skaitė. Dabar vyras pripažįsta, jog metai buvo išties sunkūs, o nedirbant susiduriama su veiklos stygiumi.

 

Baigtį nujautė

Johnas tvirtina, jog jis pats įtarė, kad rezultatas gali nedžiuginti. Visgi, vyras norėjo savo pavyzdžiu užkrėsti ir kitus. Pasak jo dabartinė visuomenė per daug skundžiasi, todėl šitą požiūrį reikia keisti.

„Žinojau, kad veiklos trūks, nes pats esu itin didelis darboholikas (juokiasi – red.). Tiesiog norėjau, kad visi matytų realų pavyzdį, kad visi tie kurie sako, kad dirba ir nieko neuždirba yra neteisūs. Žinoma, darbas turi teikti prasmę, bet jeigu tiesiog sėdite namie ir pramogaujate, tai tikrai nėra geriausia išeitis“, - sakė Johnas.

 

Kažko naujo norėjo jau po mėnesio

Iš pradžių viskas buvo visai smagu. Johnas ilgai miegodavau, galėdavo niekur neskubėti, tačiau praėjus nepilnam mėnesiui, jis jau buvo pasiilgęs darbo.

„Pačioje pradžioje viskas buvo gerai. Tikrai pailsėjau. Tačiau vėliau jaučiausi visiškai savęs neįprasminantis, net pagaudavau momentus, kad bandau darbus daryti iš namų. Tiesiog kažko trūko. Jaučiausi neužsitarnavęs pramogų, todėl jos taip pat atrodė nebe tokios smagios“, - sakė Johnas.

„Ieškojau naujų veiklų – pradėjau kieme mėtyti į krepšį, ko anksčiau niekada nedarydavau. Išmokau žaisti šachmatais, taip pat išbandžiau online casino žaidimus. Visgi, visa tai padėdavo tik porai valandų „prastumti laiką“, o toliau aš tiesiog atsibosdavo“, - pasakojo vyras.

 

Prasmės siūlo ieškoti mažuose dalykuose

Johno teigimu, kiekvienas darbas, net ir paprastas, yra prasmingas, todėl darbe prasmę galima rasti net ir mažuose dalykuose. Tuo tarpu, kai nedarai nieko prasmės nėra.

„Galbūt mano toks būdas ir galbūt kiti žmonės galėtų gyventi gyvenimą nieko neveikdami. Aš to pasakyti negaliu, tačiau tai tiesiog beprasmiška. Žinoma, darbai kartais išsunkia ir vargina, tačiau be jų laisvo laiko lieka tiesiog per daug ir aš tuo įsitikinau“, - kalbėjo Johnas.

 

Darbdaviai džiaugiasi, kad Johnas grįžo

Johnas dirba reklamos kompanijoje. Pastarosios darbuotojai jam sugrįžus į darbą pokštauja, jog darbas toks geras, kad be jo tiesiog neįmanoma. Tiesa, kiek surimtėjąs Johno viršininkas Wayne‘as teigė, jog labai palaikė šį Johno eksperimentą ir džiaugiasi, kad dabar jis sugrįžo į dabą.

„Darbas kartais užknisa visus, neslėpkime to. Bet Johno mintis apie prasmę man patinka. Jis šaunus vyrukas ir geras darbuotojas, džiaugiamės, kad jam patinka mūsų įmonė ir jis grįžo dirbti“, - kalbėjo Johno viršininkas.

 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.