NAC Baltijos kultūrizmo čempionatas 2015

, VšĮ „Lazdijų sporto centro” informacija
Spalio 7 d. Garliavos sporto centre vyko NAC Baltijos kultūrizmo čempionatas 2015. Čempionate  įvairiose kategorijose varžėsi daugiau nei šimtas dalyvių. Dalyvavo taip pat gausus būrys svečių iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Suomijos ir Indijos. NAC Batijos kultūrizmo čempionatą sudarė dvi dalys: rytinė ir vakarinė. Rytinėje dalyje dalyvavo jaunuoliai iki 19 metų, vyrų naujokų kultūrizmo kategorija ir veteranai daugiau nei 40 metų amžiaus. Jaunimo amžiaus kategorijoje iki 19 metų varžėsi Lazdijų sporto centro sportininkas Arvydas Saveikis (treneris Artūras Mačionis). Pavasarį A. Saveikis NAC Lietuvos kultūrizmo čempionate, kuris vyko Veisiejuose, iškovojo III vietą. Šiais metais  NAC Baltijos kultūrizmo čempionate laimėjo II vietą. Naujokų kategorijoje I vietą iškovojo taip pat mūsų kraštietis, gimęs Lazdijuose, dabar gyvenantis Kaune Marius Blaževičius. Veteranų kategorijoje, per 40 metų, nepralenkiamas Jiezno sporto klubo „Uola” vadovas Vytautas Sadauskas.
Kitos NAC Lietuvos taurės varžybos jau ateinantį šeštadienį. Ten taip pat planuoja dalyvauti ir A. Saveikis. Linkime jam sėkmės.