Nelegaliai ardė automobilius

, Vaidotas Morkūnas
Nelegaliai ardė automobilius

Asociatyvi nuotr.

Mokesčių inspekcijos pareigūnams įkliuvo B. P., kuris angare supirkinėjo ir ardė automobilius, o metalo laužą parduodavo metalo supirktuvėse. Taip pat pareigūnai rado juodojo metalo laužo, ardomųjų automobilių bei atliekų perdirbimo įrenginį, 630 kilogramų vario drožlių laužo. Leidimo bei licenzijos tokiai veiklai B. P. neturėjo.
B. P. savo kaltę pripažino. Paaiškino, kad nuo veiklos pradžios gavo 1 200 eurų pajamų, apskaitos nevedė. Taip pat angare laikė 160 litrų dyzelinio kuro, kurio įsigijimo dokumentų neturi. Nurodė, kad rastas įrenginys, vario drožlės, lauke esantys automobiliai bei viduje esantis juodojo metalo laužas nėra jo. 
Kitas liudytojas, K. K., patvirtino, kad jis yra anksčiau dirbęs metalo laužo supirktuvėje, nuo tada naudojasi motinai priklausančiu angaru. Patvirtino, kad maišai su vario metalo laužu, metalo perdirbimo įrenginys, juodojo metalo laužo krūva, esantys angare, priklauso jam, taip pat jam priklauso ir šalia angaro stovintys krovininiai automobiliai.
Rajono apylinkės teismas išnagrinėjęs administracinio teisės pažeidimo bylą B. P. paskyrė 289 eurų baudą su 1 200 eurų konfiskavimu.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.