Nelinksmos naujienos

Nelinksmos naujienos

 

Sukčiams atidavė  pinigus ir banko kortelę 
Nors policijos komisariato pareigūnai nuolat perspėja rajono gyventojus, kad šie neprasidėtų su aferistais, nepatikėtų jų skleidžiamu melu ir pinigų viliojimu, tačiau į sukčių pinkles vis tiek patenka vieniši kaimų gyventojai. Jie tik atidavę sunkiai uždirbtus pinigus neva  dukrų, sūnų ar anūkų avarijos padarytiems nuostoliams padengti supranta, kad buvo apgauti sukčių. Negana to, neturėdami grynųjų pinigų, jie atiduoda net banko korteles, pasako prisijungimo kodus.
Taip apgauta buvo viena 75 metų Šeštokų seniūnijos N. Kirsnos kaimo gyventoja A. P. Jai paskambinęs vyriškis pranešė, kad  dukra, gyvenanti Anglijoje, pateko į eismo įvykį ir sužalojo žmogų, todėl reikalingi pinigai nuostoliams padengti. Moteris patikėjo, nes jos dukra su šeima iš tiesų gyvena Anglijoje. Po dviejų su puse valandos į jos namus atvyko nepažįstamas jaunuolis, kuriam senolė atidavė 300 Lt bei banko kortelę ir pasakė prisijungimo kodą. Jaunuolis greitai pasišalino. Po kiek laiko moteris  pamatė, kad jos banko sąskaita tuščia, nuo jos nuimta 2 tūkst. Lt. Moteris kreipėsi į policiją. 
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo.
Tai jau penktas atvejis, kai sukčiai išvilioja iš patiklių žmonių pinigus. Policijos pareigūnai keletą atvejų sėkmingai tiria, nes pavyko sulaikyti vaikiną, kuris paėmė pinigus iš dviejų gyventojų.
Tačiau pareigūnams dar nėra kada lengviau atsikvėpti, nes tokių nusikaltimų nemažėja. Sukčiai įžūlėja, suranda naujų metodų, kaip išvilioti pinigus. Jau buvo atvejis, kai sukčiai moterį nusivežė į banką, kur iš sąskaitos ji nuėmė pinigus pati. Dabar išvilioti ne tik grynieji, bet ir banko kortelė, iš kurios nuimti pinigai. Policijos pareigūnai rajono gyventojų dar kartą prašo būti budriems, nesivelti į jokias diskusijas, neduoti pinigų ir kuo greičiau pranešti apie tokius skambučius arba atvykusius nepažįstamuosius policijai. 
Mirtys
Šeštadienį Noragėlių seniūnijos Gudonių kaime esančiame tvenkinyje rastas nuskendęs 61 metų šio kaimo gyventojas A. N. Vyriškis jau dvi paras buvo ieškomas kaip dingęs be žinios. Jo lavoną tvenkinyje surado ir apie tai policijai pranešė giminaičiai, kuriems ir priklauso šis vandens telkinys. Įtariama, kad vyriškis eidamas namo vakare įkrito į tvenkinį ir nuskendo.
Vyras gyveno vienas, juo rūpinosi giminaičiai. Neseniai nelaimingo atsitikimo metu žuvo ir jo brolis. Šis, dirbdamas miške, mirtinai susižeidė.
Pirmadienį ryte savo motinos sodybos ūkiniame pastate rastas negyvas 42 metų Prygos kaimo gyventojas A. D. Turimais duomenimis, vyriškis prižiūrėjo šią sodybą. Gyveno vienas. Buvo vedęs, tačiau išsiskyręs. Su pirma žmona vyriškis turėjo tris vaikus. 
Pavogta mediena
Į policijos komisariatą kreipėsi Druskininkų savivaldybės gyventojas V. V., kuris pranešė, kad iš jam priklausančio miško, esančio Kapčiamiesčio seniūnijoje, Gervelių kaime, išpjauta ir pavogta  27 medžiai. Nuostolis – 500 Lt.
Kauno miesto gyventoja pranešė, kad  jai priklausančiame miške Sabinavo kaime išpjauta 19 medžių, 14 iš jų  pavogta. Nuostolis – 500 Lt.
Nugvelbė sūkurinę vonią
Rajono policijos komisariatas tiria pranešimą, kaip Veisiejų seniūnijos Šadžiūnų kaime iš E. Š. sodybos dingo elektrinė sukūrinė vonia. Dar ilgapirščiai buvo išardę ir paruošę išvežti tvoros vartus. Sodybos savininkai patyrė 40 tūkst. Lt žalą.
Vengia mokėti
Policija gavo Vaikų išlaikymo fondo administracijos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pranešimą, kad A. R., gimęs 1965 m. Jurčiūnų kaime, nuo 2008 metų vengia išlaikyti savo vaikus. Įsiskolinimas – 6164,25Lt. 
Aparatas
Teizų  kaime, Ž. K. sodyboje, rasti įrankiai, panašūs į aparatą naminei degtinei gaminti.

 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.