Nelinksmos naujienos

Nelinksmos naujienos

 

Nustatytas beržų vagišius
Rajono policijos komisariato pareigūnai sėkmingai tiria medienos vagystę iš valstybinio Klepočių miško. Įtariama, kad iš šio valstybinio, o netoliese ir iš privataus  miško 48 beržus iškirto ir pavogė 22 metų Pazapsių kaimo gyventojas T. P. Atliekamas ikiteisminis tyrimas.
Veisiejų miškų urėdijos vyriausiasis miškininkas Rimas Tumosa teigė, kad šią vagystę pastebėjo Veisiejų girininkijos darbuotojai, kurie prižiūri Klepočių mišką. „Tuomet buvo nustatyta, kad medžiai iškirsti dviejose vietose ir taip pasigaminta 13 kubinių metrų medienos – tai dvi geros priekabos medžio. 33 beržai nukirsti iš valstybinio miško, o 15 – iš privataus. Urėdija patyrė per 1000 Lt nuostolio. Aplinkosaugininkai dabar skaičiuoja, kokią žalą ilgapirščiai padarė gamtai. Jau aišku, kad žala bus nemaža, nes nukirsti medžiai buvo neploni ir nemaži. Tad tam, kas ,,šeimininkavo“ šiame miške, teks atsakyti ne tik baudžiamąja tvarka, bet ir padengti padarytą žalą gamtai bei mūsų urėdijai. Mes pateiksime ieškinį teismui, kad iš kaltininkų viskas būtų išieškota. Turiu pastebėti, kad šiemet tai didžiausia vagystė iš valstybinio miško. Beje, kol kas tik antroji. Šių metų pradžioje buvo įvykdyta panaši vagystė, tik smulkesnė, Krosnos girininkijoje. Ten neteisėtai iškirsta ir pavogta keletas medžių. Policijos pareigūnai irgi greitai nustatė įtariamąjį. Jis jau padengė žalą gamtai ir urėdijai”, – sakė Veisiejų urėdijos darbuotojas. 
Kiek sunkiau policijos pareigūnams sekasi tirti vagystes iš privataus miško. Tokių vagysčių komisariate užregistruota nemažai.Pasak pareigūnų, pavasarį žmonės, atvažiavę apžiūrėti jiems priklausančio miško, randa dalį jo iškirstą. Tokių neteisėtų kirtimų mastai nėra dideli.
Tragiškas gaisras Bugiedoje
Praėjusią savaitę kilusio gaisro Bugiedos kaime metu žuvo 72 metų šio kaimo gyventojas A. B. Vyriškis buvo neįgalus, gyveno vienas, jį prižiūrėdavo kaimynai. Rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai tvirtino, kad gaisras kilo dėl neatsargaus rūkymo lovoje. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė gyvenamojo namo stogas. Užgesinę gaisrą, ugniagesiai name aptiko sodybos savininko A. B. lavoną.
Apie gaisrą nuošalioje sodyboje ugniagesiams pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnybos Lazdijų rinktinės Bugiedos užkardos pasieniečiai.
Vagystės
 Vagišiai toliau švarina negyvenamas sodybas. G. T. policijos pareigūnams pranešė, kad įsibrauta į jo negyvenamą sodybą Šlavantų seniūnijoje, Spartų kaime. Iš namo pavogtas televizorius, aliumininės sulankstomos kopėčios, metalinis raktas, 50 metrų kabelio. Savininkas patyrė 970 Lt nuostolį. 
Apvogta sodyba ir Teizų seniūnijos Prygos kaime. Iš jos dingo benzininis pjūklas „Still“, kirvis „Fiskars“, mėšlo transporteris, traktoriaus variklio blokas, du kubiniai metrai lentų, grąžtų rinkinys.
Veisiejų seniūnijos Varnėnų kaimo gyventojas pastebėjo, kad iš garažo pavogti du dujų balionai bei trys aliumininiai puodai.
Įrankiai 
Būdviečio seniūnijoje, Kelmaičių kaime, R. L. priklausančioje sodyboje, rasti sodybos savininko įrankiai, panašūs į aparatą naminei degtinei gaminti.
 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.