Netradicinė Gamtos ir tiksliųjų mokslų diena Šeštokų mokykloje

, Lazdijų r. Šeštokų mokyklos inf.
Netradicinė Gamtos ir tiksliųjų mokslų diena Šeštokų mokykloje
Gegužės 8 dieną Lazdijų r. Šeštokų mokykloje vyko netradicinio ugdymo diena – Gamtos ir tiksliųjų mokslų diena. Šios dienos tikslas – supažindinti mokinius su matematikos, fizikos, chemijos, biologijos ir informacinių technologijų praktiniu pritaikymu realiame gyvenime.
Mokiniai turėjo galimybę pritaikyti savo sukauptas žinias dirbdami chemijos laboratorijoje tema ,,Elektrolizė“, naujų žinių sėmėsi atlikdami biologijos ir fizikos bandymus, bandė atsakyti į klausimą, ar įmanoma suderinti grožį ir matematiką, kurdami filmą „Fraktalinė gamtos geometrija“, statė „Matematikos miestą“.
Po praktinių užsiėmimų vyko protmūšis „Gamtos ir tiksliųjų mokslų labirintai“. Renginio metu moksleiviai „narpliojo“ įvairiausias lengvas ir sudėtingesnes užduotis, konstravo bokštus.
Mažiausieji, 1–4 kl. mokiniai, dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose „Dvispalvis žiedas“, „Saulės galia“, „Augu sveikas“, „Žemės šauksmas“. Mokinukai atlikinėjo pateiktas užduotis, lakstė po pievą ieškodami didelių ir mažų vabaliukų, rinko grambuolius (karkvabalius), gaudė skrajojančius drugelius, gamino ir gamtos spalvomis dažė atvirukus. Po praktinių užsiėmimų vyko protmūšis „Man irgi gali būti įdomu“.
Išradingi mokytojai sugalvojo tiek daug įdomių užduočių, kad sunku visas ir išvardinti. Džiaugiamės pamokomis „be sienų“ ir laukiame daugiau netradicinių dienų.
Mokytojams ačiū, kad organizavo renginį, mokiniams ačiū, kad aktyviai ir kūrybingai dalyvavo.
 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.