Nuo policininkų slėpėsi lauko tualete

Nuo policininkų slėpėsi lauko tualete
Būna ir taip.
Rajono apylinkės teismas išnagrinėjo administracinio nusižengimo bylą, kurioje G. G. buvo kaltinamas policijos pareigūnų garbės ir orumo pažeminimu.
G. G. į policijos pareigūnų akiratį pakliuvo dar praeitų metų liepos 24 dieną. Nemajūnų kaime būdamas neblaivus vadino Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Lazdijų rajono policijos komisariato pareigūnus necenzūriniais ir įžeidžiančiais žodžiais.
Vėliau policijos pareigūnų apklausiamas pažeidėjas pripažino, kad buvo neblaivus.
Liudytojai, policijos patruliai, paaiškino, kad jie patruliavo su tarnybiniu automobiliu Šventežerio miestelyje ir gavo pranešimą, kad keliu važiuoja juodos spalvos „VW Golf“ markės automobilis ir sudaro avarines situacijas. Pareigūnai pavažiavę pamatė minėtą automobilį ir pasuko paskui jį. Netrukus automobilis įsuko į sodybos kiemą. Iš jo iššoko G. G. ir nubėgo, o į jo vietą sėdo motina. Kolega nusivijo vyriškį. Jis buvo lauko tualete. Bandant išsiaiškinti, kas vairavo automobilį, ir kalbantis su moterimi, G. G. visaip trukdė kalbėtis, naudojo įvairius keiksmažodžius, taip įžeidinėjo policininkus. Pareigūnai įspėjo, kad panaudos impulsinį prietaisą, tuomet G. G. nurimo, o vėliau vėl vartojo necenzūrinius žodžius ir trukdė kalbėtis su jo motina ir aiškintis, kas vairavo automobilį. 
Teismas konstatavo, kad G. G. padarė tyčinį administracinį nusižengimą, jis yra ne kartą baustas už įvairius administracinės teisės pažeidimus.
Išnagrinėjęs bylą teismas G. G. pripažino kaltu padarius administracinį nusižengimą ir nubaudė 120  eurų bauda.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.