Pagerbti geriausi Veisiejų sportininkai

, Lazdijų r. sav. info.
Pagerbti geriausi Veisiejų sportininkai
Sportiškumu pasižyminti Veisiejų miesto bendruomenė sausio 21 d. Veisiejų kultūros namuose surengė popietę, skirtą sporto mėgėjams ir puoselėtojams pagerbti. Jau dvidešimt pirmą kartą veisiejiečiai išsirinko geriausių miesto sportininkų dešimtuką. Šventės organizatorius ir dalyvius savo apsilankymu pagerbė Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos direktorė Angelė Mizerienė ir Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos direktorė Laimutė Vaitiekūnienė.
Apžvelgdamas 2016 metų sportinę veiklą Veisiejų seniūnas Zenonas Sabaliauskas sakė, kad geriausių sportininkų dešimtuko rinkimuose dalyvavo populiariausių Veisiejuose sporto šakų – futbolo, jėgos trikovės, aerobinės gimnastikos, stalo teniso ir krepšinio atstovai. Seniūnas Z. Sabaliauskas padėkojo treneriams ir mokytojams, kurių ugdomas ir treniruojamas Veisiejų krašto jaunimas savo pasiekimais garsina gimtąją žemę. 
Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis pasveikino nominantus ir padėkojo seniūnui už iniciatyvas, taip pat ir sporto srityje. Pasak Lazdijų rajono vadovo, Veisiejai visą laiką išsiskirdavo savo sportiniais pasiekimais. „Kai jauni vaikai užsiima sportiniais dalykais, iš jų išauga rimtų rezultatų pasiekiantys sportininkai“ – sakė meras A. Margelis. Visus geriausiųjų dešimtuko sportininkus ir jų trenerius rajono meras apdovanojo Lazdijuose esančių svečių namų „Gojus“ kuponais.
Geriausiu metų sportininku pripažintas „Dainavos“ futbolo komandos žaidėjas Rimvydas Karsokas (tr. T. Targauskas). Antroje vietoje – jėgos trikovės atstovas Ignas Karaliūnas (tr. A. Mačionis). Šiais metais į geriausių sportininkų trejetuką pateko ir trečiąją vietą užėmė aerobinės gimnastikos atstovė Ema Markevičiūtė (tr. J. Stankevičienė). Ketvirtoji vieta teko futbolininkui Meirūnui Stankevičiui, penktoji – taip pat futbolo atstovui Gintarui Griškevičiui. Šeštojoje vietoje atsidūrė krepšininkas Gytis Sušinskas, septintoje – futbolininkas Ąžuolas Karalukas, aštuntoje – taip pat futbolininkas Karolis Stankevičius, devintas –Veisiejuose populiariausios sporto šakos – futbolo – atstovas Lauras Targauskas, dešimtąją vietą pelnė stalo teniso atstovė Vidutė Bartuškevičiūtė (tr. V. Monkienė). 
Renginio vedėjas Veisiejų seniūnas Zenonas Sabaliauskas įteikė padėkos suvenyrus rėmėjams Veisiejų Sigito Gedos gimnazijai (direktorė A. Mizerienė) ir Veisiejų technologijos ir verslo mokyklai (direktorė L. Vaitiekūnienė) už pagalbą tiek erdvėmis sportininkų treniruotėms, tiek transportu kelionėms į varžybas. Dar vienas padėkos suvenyras iškeliavo į Vilnių buvusiam veisiejiečiui verslininkui Kęstučiui Stabingiui, kurio parama džiaugiasi ne tik Veisiejų sportininkai ir futbolo komanda, bet ir Veisiejų Sigito Gedos gimnazija.
Dalis renginio buvo skirta populiariausios Veisiejuose sporto šakos – futbolo – komandai „Dainava“ pagerbti. Su rėmėjų pagalba, Veisiejų „Dainavos“ futbolo komandos žaidėjai pasipuošė nauja juodos ir baltos spalvos uniforma. Lietuvos čempionato trečios lygos varžybose iki prizinės vietos komandai pritrūko tik vieno taško. Pasak Veisiejų seniūno Z. Sabaliausko, futbolo komandai „Dainava“ rajone nėra lygių, nes žaidėjai treniruojasi nuo mažų dienų. Iš Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio rankų komandos nariai gavo naujus aukštos kokybės sportinius treningus. 
Dovanas, kurios įteiktos visiems geriausiųjų dešimtuko sportininkams, nusipelniusiems treneriams ir „Dainavos“ komandai, įsteigė Lazdijų rajono savivaldybė ir Veisiejų seniūnijos bendruomenės komitetas. Gražų Veisiejų sportininkų pagerbimo renginį papuošė aerobinės gimnastikos atstovių pasirodymai.
 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.