Parodoje budėjo policijos rėmėjai iš „Židinio“

, Vaidotas Morkūnas
Parodoje budėjo policijos rėmėjai iš „Židinio“
Savaitgalį Lazdijų hipodrome vykusioje mėsinių galvijų parodoje tvarką padėjo užtikrinti ir policijos rėmėjai – Lazdijų socialinės globos centro „Židinys“ direktorius Egidijus Aleksonis bei du šio centro auklėtiniai – šešiolikmetis Alnaras Čepononis ir septyniolikmetė Auksė Pujanauskaitė. 
Vakar kalbintas šios socialinės įstaigos direktorius sakė, kad jis jau 4 metus yra policijos rėmėjas ir padeda policijai užtikrinti tvarką įvairiuose rajono renginiuose. „Prieš šią parodą mane pakvietė rajono policijos komisariato pareigūnė Renata Ribinskienė pabūti rėmėju ir užtikrinant viešąją tvarką pabudėti renginyje. Aš pasikviečiau savo auklėtinius Auksę ir Alnarą, kad jie pabūtų su manimi, kadangi jie taip pat yra jaunieji policijos rėmėjai. Savo auklėtinius siekiu įtraukti į aktyvią visuomeninę veiklą, noriu, kad jie būtų pilietiški, įgautų daugiau atsakingumo ir pilietiškumo, taip pat susipažintų iš arčiau su policijos, kitų teisėsaugos institucijų veikla. Tiek Auksė, tiek Alnaras pirmą kartą atliko jaunojo policijos rėmėjo funkcijas, kartu su manimi prižiūrėjo tvarką parodoje. Jie mokosi Veisiejų S. Gedos gimnazijoje, yra aktyvūs gimnazistai, dalyvauja įvairiose veiklose. Beje, Alnaras domisi policijos veikla, daug skaito. Gal baigęs gimnaziją jis nuspręs tapti policininku“, – sakė E. Aleksonis.
Direktorius sakė, kad jis su dar dviem centro auklėtiniais penktadienį parodoje budėjo keturias valandas. „Taip noriu savo auklėtinius įtraukti į Lazdijų miesto, rajono gyvenimą, noriu, kad jie būtų ne tik renginių, švenčių dalyviai, bet ir patys dalyvautų juose užtikrinant tvarką. Juos ugdome būti aktyviais  piliečiais“, – sakė E. Aleksonis.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.