Pavogęs kaimynės automobilį atsipirko areštu

, Vaidotas Morkūnas
Pavogęs kaimynės automobilį atsipirko areštu
Rajono apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje svetimo turto vagyste buvo kaltinamas E. T.
Rajono policijos komisariato pareigūnai nustatė, kad E. T. šių metų spalio 2 dieną apie 14 valandą įsibrovė į A. Z. priklausantį neužrakintą garažą ir pavogė automobilį „Ford Galaxy“, kuris yra 1200 eurų vertės.
Apklausiamas pareigūnų E. T. prisipažino padaręs nusikaltimą. Paaiškino, kad A. Z. yra jo kaimynė. Spalio 2 dieną apie vidurdienį jis su iš matymo pažįstamu vyriškiu nuėjo pas R. Z. pasikalbėti. Po kurio laiko išėjęs iš R. Z. namų, pamatė, kad kieme nėra žmonių, garažo durys atidarytos ir garaže yra automobilis „Ford Galaxy“. Nusprendė jį pavogti, automobilis jam buvo reikalingas nuvykti pas draugus. Įėjęs į garažą pamatė, kad automobilio užvedimo spynelėje paliktas užvedimo raktelis. Užsivedė automobilį, išvažiavo iš garažo ir nuvažiavo pas V. J. Ten paliko automobilį, o A. J. jį nuvežė į Kapčiamiestį. Pats nevažiavo, nes bijojo policijos pareigūnų. Buvo sulaikytas V. J. sodybos kieme. Automobilio savininkams grąžinti neplanavo, galvojo juo važinėti tol, kol pasibaigs kuras, tuomet ten būtų ir palikęs. Savininkė jam niekada nebuvo leidusi naudotis šiuo automobiliu, o E. T. net neturi vairuotojo pažymėjimo.
Nukentėjusioji A. Z. nurodė, kad tą dieną savo automobiliu išvyko pas kaimyną. Išvažiuodama garažo duris paliko atidarytas, garaže stovėjo kitas jos automobilis, „Ford Galaxy“, jo užvedimo spynelėje buvo paliktas raktelis. Važiuodama matė link jos sodybos einantį E. T. ir dar kažkokį asmenį. Apie 14 val. grįžusi namo pastebėjo, kad iš garažo pavogtas jai priklausantis automobilis „Ford Galaxy“, kurio vertė 1 200 eurų. Klausė buvusio vyro, kas paėmė jos automobilį, šis sakė nieko nežinąs. Automobilio vagyste įtarė E. T., todėl nuvažiavo pas jį į namus, tačiau jo nerado. Apie vagystę pranešė policijai. 
Apklausta liudytoja V. J. pareigūnams nurodė, kad tą dieną į jos sodybą atvažiavo iš matymo pažįstamas asmuo juodos spalvos automobiliu „Ford Galaxy“ ir pasakė, kad nusipirko šį automobilį. Jis prašė jį nuvežti į Kapčiamiestį nusipirkti alaus, sakė pats negali važiuoti, nes bijo policijos. Liudytojos sesuo nuvežė vyriškį į Kapčiamiestį, o atvykę policijos pareigūnai jos kieme rado automobilį „Ford Galaxy“.
E. T. pirmą kartą sėdo į teisiamųjų suolą, daug kartų baustas administracine tvarka už įvairius pažeidimus, taip pat ir už pažeidimus nuosavybei, turi galiojančių nuobaudų, nedirba, darbo biržoje neregistruotas, gyvena su motina, pragyvena iš atsitiktinių uždarbių. 
Rajono apylinkės teismas išnagrinėjęs baudžiamąją bylą E. T. pripažino kaltu ir paskyrė jam 30 parų arešto.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.