Pavogta net 13 butelių viskio

, Vaidotas Morkūnas
Pavogta net 13 butelių viskio

Asociatyvi nuotr.

Rajono apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje R. M. ir Ž. R. buvo kaltinami vagystėmis iš parduotuvės. Abu vyriškiai gerai žinomi policijos pareigūnams, nes už įvairius nusikaltimus yra nuteisti net po keliolika kartų.
Pareigūnai nustatė, kad šie vyriškiai veikdami bendrai praeitų metų gruodžio 9 dieną apie 17 valandą 30 minučių iš parduotuvės „Aibė“ Veisiejuose pavogė 13 butelių įvairių rūšių viskio bei keturis buteliukus šampūno.
Vagys buvo su dideliu apetitu ir išrankūs – vogė tik brangų viskį, kurio vienas butelis kainavo 16 eurų ir daugiau. Iš viso parduotuvė patyrė 245,77 euro nuostolį.
Pareiškimą policijai dėl vagystės parašė šios parduotuvės savininkė D. N. Ji nurodė, kad tą dieną į  prekybos centrą „Aibė“ vienas po kito atėjo trys nepažįstami asmenys. Du iš jų pirko alaus kaip atskiri pirkėjai ir vėliau išėjo iš parduotuvės. Paskui vienas iš jų grįžo priduoti tuščios taros, taip atitraukdamas pardavėjos dėmesį. Antras vyras grįžęs į parduotuvę ėjo į prekybos salę ir su likusiu trečiu vyru dėjosi prekes į striukes. Vienam iš dviejų pasišalinus paskubomis ir nieko nepirkus, darbuotojoms kilo įtarimas. Peržiūrėjusi apsaugos kamerų įrašus, parduotuvės vedėja pastebėjo, kad prekes pasisavino du vyrai, vaikščioję po prekybos salę. Tuomet nustatyta, kad pavogta daug viskio butelių ir šampūno. 
Pričiupti policijos pareigūnų abu kaltinamieji prisipažino apvogę parduotuvę. Tai užfiksavo ir parduotuvėje esančios stebėjimo kameros. Kaltinamieji paaiškino, kad būdami Alytuje kartu tarėsi pavogti alkoholio. Tai nusprendė daryti kitame mieste, kad jų nepažinotų. Atsitiktinai pamatė važiuojantį pažįstamą Artūrą ir jo paprašė nuvežti iki Veisiejų. Nuvažiavus į Veisiejus ėjo į „Aibės“ parduotuvę. Parduotuvėje R. M. paėmė 3 butelius „J. D.“ viskio, užsikišo už striukės ir išėjo nesumokėjęs. Pavogtus butelius nunešė ir padėjo į Artūro mašiną. Tada nuėjo į parduotuvę vėl ir paėmė 3 butelius „J. D.“ viskio. Ž. R. taip pat pavogė kaltinime nurodytus alkoholio butelius ir šampūną per du kartus. Abiem sugrįžus iš parduotuvės sėdo į automobilį ir grįžo į Alytų. Pavogtą alkoholį pardavė už 60 eurų ir pirko maisto produktus.
Rajono apylinkės teismas išnagrinėjęs baudžiamąją bylą Ž. R. pripažino kaltu ir paskyrė  laisvės atėmimą vieneriems metams ir trims mėnesiams. Jo bendrininkui R. M. teismas skyrė vienerių metų laisvės atėmimo bausmę. 
Jie taip pat turės solidariai sumokėti 234,77 euro įmonei „Jurkeda“ turtinei žalai atlyginti.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.