Pažeidėjus drausmins modernios mobilios vaizdo stebėjimo kameros

, Lazdijų r. sav. inf.
Pažeidėjus drausmins modernios mobilios vaizdo stebėjimo kameros

Viena iš tokių vietovių, kurioje šiuo metu įmontuotos modernios mobilios saulės energija įkraunamos vaizdo stebėjimo kameros, – vietinės reikšmės kelias, vedantis per Rolių kaimą.

Siekdama užtikrinti savo krašto žmonių gyvenimo kokybę ir sudrausminti pažeidėjus, kai draugiški prašymai ir netgi įspėjimai jiems negalioja, savivaldybei tenka imtis griežtesnių, bet veiksmingų priemonių. Viena iš tokių – įrengti vaizdo stebėjimo kameras, kurios užfiksuoja pažeidimus. Vietinėje spaudoje jau buvo minėta, jog šiuo tikslu Lazdijų rajono savivaldybė įsigijo mobilią stebėjimo ir fiksavimo įrangą, kuri nestovi visą laiką toje pačioje vietoje, o kilnojama pagal poreikį atsižvelgiant į savivaldybės specialistų, seniūnų pastebėjimus ar vietos gyventojų nusiskundimus. 
Viena iš tokių vietovių, kurioje šiuo metu įmontuotos modernios mobilios saulės energija įkraunamos vaizdo stebėjimo kameros, – vietinės reikšmės kelias, vedantis per Rolių kaimą. Šiame kelyje stovi kelio ženklas, draudžiantis krovininių automobilių eismą. Deja, daugelis sunkiasvorių automobilių vairuotojų, ypač miškovežių, nepaiso šio ženklo. Taip jie ne tik pažeidžia Kelių eismo taisykles, bet ir gadina kelio dangą, kelia triukšmą, dėl ko daug nepatogumų patirdami dažnai skundžiasi vietos gyventojai.
Kaip sakė Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Salatka, vaizdo stebėjimo kamerų įrengimas mūsų savivaldybės teritorijoje pasiteisino. Tai kartu ir prevencinė priemonė, sustabdanti nuo galimo pažeidimo, bei būdas nubausti tyčinius pažeidėjus. Kameromis užfiksuoti vaizdai yra geriausias įrodymas baudžiant ne tik vairuotojus, kurie nesilaiko kelio ženklų, važinėja ir gadina vietinės reikšmės kelius, bet ir šiukšlintojus bei kitus pažeidėjus. Jiems už rajone galiojančių teisės aktų nesilaikymą bus skiriamos administracinės baudos. „Mūsų tikslas – ne kuo daugiau nubausti, bet drausminti neatsakingus, nesąžiningus ar tyčinius pažeidėjus, siekiant užtikrinti  savivaldybės gyventojų gerovę bei kuo patogesnį ir patrauklesnį svečių keliavimą ar viešėjimą mūsų rajone“, – sakė  savivaldybės administracijos direktorius G. Salatka.
 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.