Penktokas Kristupas Kalvaitis projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“

, Audronė Pileckienė
Penktokas Kristupas Kalvaitis projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“

Kristupas Kalvaitis surinkęs daugiausiai taškų ir tapęs pusfinalio nugalėtoju pateko į „Tūkstantmečio vaikai“ laidos finalinį filamvimą, kuris vyks š. m. balandžio mėnesį. Kristupą į laidą lygėjo gausi palaikymo komanda, kartu su mama Jurgita.

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 5a klasės mokinys Kristupas Kalvaitis įveikė LRT projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ atranką ir kartu su dar septyniais dalyviais iš Vilniaus, Kauno ir Alytaus 2016 m. kovo 10 d. dalyvavo televizijoje vykusiame žaidime. Laidą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ kviečiame žiūrėti maždaug po šešių savaičių. Šį projektą parengė VšĮ „Pirmoji kava“, jis skirtas pilietinėms, socialinėms, asmeninėms šalies vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų kompetencijoms ugdyti. Projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ dalyvavo ir Lazdijų kraštą garsino 7c klasės mokinė Liucija Eidukaitytė bei buvusi gimnazijos mokinė Giedrė Salyklytė. 
Konkurso dalyviams teko atsakinėti į sudėtingus ir įdomius klausimus, kuriuos uždavinėjo sporto komentatorius, rašytojas ir proto kovų organizatorius Robertas Petrauskas. Po dviejų etapų Kristupas Kalvaitis su kitais trimis penktokais varžėsi dėl patekimo į laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ penktokų finalą. Čia vėl neaplenkiamas buvo Kristupas, jis surinkęs daugiausiai taškų ir tapęs nugalėtoju pateko į finalą, kurio filmavimas vyks š. m. balandžio mėnesį. 
Kristupą Kalvaitį į laidą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ lydėjo gausi palaikymo komanda: mama Jurgita,  pirmoji mokytoja Janina Skripkaitė, klasės vadovė Audronė Pileckienė, klasės draugai. Gimnazistai turėjo galimybę dalyvauti ekskursijoje LRT pastate: susipažinti su  muziejumi, pasėdėti laidų vedėjo, žurnalisto Edmundo Jakilaičio kėdėje, aplankyti laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėjų Eglės Daugėlaitės ir Richardo Jonaičio darbo vietą. 
Penktokai, mokytojai, tėvai dėkoja Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos administracijai, Lazdijų rajono savivaldybei už suteiktą galimybę gimnazistams dalyvauti projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“, atstovauti Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijai bei garsinti Lazdijų kraštą.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.