Pilietiškumas — pagrindinė „Mero pusryčių“ tema

, Lazdijų rajono savivaldybės informacija
Pilietiškumas — pagrindinė „Mero pusryčių“ tema
Gegužės 11 d. Lazdijų rajono savivaldybės Tarybos posėdžių salė buvo pilnut pilnutėlė gražaus jaunimo. Čia vyko jau tretieji šiais mokslo metais „Mero pusryčiai“, kuriuose dalyvavo 50 moksleivių ir 22 juos ruošę pedagogai iš rajono mokyklų ir kultūros įstaigų.
„Mero pusryčiai“ – tai renginys skirtas padėkoti tiems, kurie akademiniuose, sportiniuose bei meniniuose konkursuose savo sėkme, talentu, žiniomis ir gebėjimais garsina savo mokyklą, rajono savivaldybę“, – sakė renginio vedėja Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Asta Zablackienė.
Lazdijų rajono meras A. Margelis padėkojo mokytojams ir moksleiviams už darbą ir pasiekimus. „Tikiu, kad jūsų karta gali mąstyti kitaip, o savo pasiekimus panaudoti gimtojo krašto ir valstybės kūrimui“, – sakė rajono vadovas. Meras A. Margelis palinkėjo išsaugoti tą pilietiškumą, kurį rodė mūsų seneliai ir tikėti sėkme. Šią dieną Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio sveikinimai ir padėkos dovanos buvo skirti rajoninių, regioninių ir respublikinių konkursų nugalėtojams iš Veisiejų Sigito Gedos, Lazdijų Motiejaus Gustaičio ir Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijų, Šventežerio, Aštriosios Kirsnos, Krosnos, Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokyklų, Lazdijų mokyklos-darželio „Kregždutė“, Veisiejų ikimokyklinio ugdymo skyriaus, Meno mokyklos ir Lazdijų kultūros centro.
Moksleivius sveikinęs Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Gudžiauskas kalbėjo apie pilietiškumą. Priminęs Lietuvos istorijos momentus J. Gudžiauskas skatino būti laisvais žmonėmis ir didžiuotis savo kraštu. „Kaip mes elgiamės ir mokomės, tokia ir yra mūsų valstybė“, – sakė Švietimo skyriaus vedėjas J. Gudžiauskas.
„Mero pusryčių“ dalyviams savo atliekamus kūrinius padovanojo Lazdijų meno mokyklos mokiniai Eligijus Mickus (ruošė mokytoja metodininkė Valė Stumbrienė) ir Gabrielė Gausaitė (ruošė mokytoja metodininkė Irina Gudebskienė).
 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.