Pirmos kalendorinės žiemos dienos paminėtos kriminalais

, Vytautas Šeštokas
Pirmos kalendorinės žiemos dienos paminėtos kriminalais

„Ar dar liko kas nors šventa šiame vartotojiškame pasaulyje? Nesibijoma nei Dievo, nei velnio, nei žmonių“, — taip kalbėjo Šeštokų miestelio gyventojai, išgirdę apie savaitgalį įvykdytą vagystę iš klebonijos pastatų, kuriems vadovauja klebonas E. Naujalis.

Vagių šventvagystė neišgąsdino – apvogė Šeštokų parapiją
„Ar dar liko kas nors šventa šiame vartotojiškame pasaulyje? Nesibijoma nei Dievo, nei velnio, nei žmonių“, – taip kalbėjo Šeštokų miestelio gyventojai, išgirdę apie savaitgalį įvykdytą vagystę iš klebonijos pastatų.
Savaitgalį vagys iš Lazdijų rajone, Šeštokų miestelyje, apvogtos Švč. Mergelės Marijos Nuolatinės Gelbėtojos parapijos klebonijos kieme esančios nerakintos malkinės pavogė grandininį pjūklą ir benzininę žoliapjovę. Bendras parapijai padarytas nuostolis siekia beveik 500 eurų.
Lazdijų rajono policijos kriminalistai dėl vagystės pradėjo ikiteisminį tyrimą, tačiau įtariamųjų kol kas nenustatė.
Vagystę pastebėjo pats klebonas E. Naujalis. Dvasininkas vietos žiniasklaidai teigė, kad iš vakaro pjovė malkas ir pjūklas buvo, o sekmadienį, nuėjęs atsinešti malkų krosniai pakurti, jo jau neberado.
Tai, pasak klebono, ne pirmas kartas, kai nukenčia parapijos turtas. Praėjusiais metais buvo apvogtas bažnyčios šventoriuje stovintis pastatas – išnešta ketinės krosnių detalės, elektros skaitiklis. Vagių policija nesurado.
 
Petravičių kaime nusišovė 77 metų vyras
Pirmoji kalendorinės žiemos diena Lazdijų rajone pažymėta krauju – Teizų seniūnijos Petravičių kaime iš nelegaliai laikomo savadarbio vienvamzdžio medžioklinio šautuvo nusišovė 77 metų Stasys Jastramskas.
Motyvai ir priežastys tokio drastiško elgesio – nežinomi.
Mirtis vyrą ištiko gyvenamajame name. Lemtingą šūvį senolis paleido į galvą. Kulka nuplėšė žandikaulį ir visiškai sudarkė veidą. 
Dar gyvas vyriškis skubiai buvo išgabentas į LSMU ligoninę – Kauno klinikas, tačiau mirė pakeliui greitosios medicinos pagalbos automobilyje. 
Pirminiais duomenimis, vyras buvo blaivus.
Dėl galimos savižudybės Lazdijų rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas. Nelegaliai laikytas šautuvas paimtas policijos pareigūnų.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.