Po nesėkmingo sprogdinimo atsidūrė ligoninėje

, Vaidotas Morkūnas
Po nesėkmingo sprogdinimo atsidūrė ligoninėje
Vienam rajono gyventojui Naujųjų metų sutiktuvės buvo nesėkmingos, nes teko kreiptis į medikus. Susižalojęs rankos plaštaką vyriškis paguldytas į ligoninę. Pagyvenusiam vyriškiui rankos plaštaką sužalojo pirotechninis sprogmuo. Apdegė trijų pirštų galai, todėl medikams teko operuoti ir susiūti žaizdas. Turimais duomenimis, iš pradžių uždegtas pirotechninis gaminys nesprogo, todėl vyriškis pasilenkė pažiūrėti, kodėl nesuveikė, ir kai jį pajudino, šis staiga sprogo nudegindamas vyriškiui plaštaką. 
Rajono ligoninės vyr. gydytojas Vitas Šimkonis sakė, kad vyriškis Naujųjų metų naktį iš karto buvo operuotas. Šiuo metu vyriškis sveiksta ir jau bus išleistas namo. Tai vienintelis gyventojas, kuris nukentėjo nuo pirotechninių priemonių ir jam reikėjo medikų pagalbos“, – sakė V. Šimkonis.
Lazdijų ligoninės vyriausiasis gydytojas teigė, kad Naujųjų metų pirmosiomis dienomis buvo atvežta keletas vyriškių, apsinuodijusių alkoholiu. Tikrai šiemet Naujieji metai sutikti ramiau negu anksčiau, nereikėjo medikams daryti sudėtingesnių operacijų“, – teigė V. Šimkonis.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.