R. Grigas palieka darbą savivaldybėje

, Vaidotas Morkūnas
R. Grigas palieka darbą savivaldybėje
Rajono savivaldybės Ekonomikos skyriaus vyr. ekonomistas Robertas Grigas skaičiuoja paskutines dienas šiame darbe. Ilgametis savivaldybės darbuotojas, futbolo fanas, vienas iš buvusio futbolo klubo „Lazdis“ įkūrėjų darbą palieka spalio 6 dieną. Tai patvirtino rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Salatka. Direktorius teigė, kad ir jam buvo naujiena, kodėl Robertas palieka darbą. „Tai jo pasirinkimas, aš jo per daug neklausinėjau. Esu tik girdėjęs, kad jis nori užbaigti pasistatyti namą. Iš tiesų R. Grigas yra vienas iš seniausių mūsų darbuotojų“, – sakė direktorius. 
Kalbintas žinomas savivaldybės darbuotojas nebuvo linkęs atvirauti ir komentuoti, tik teigė, kad atėjo metas gyvenime daryti permainas ir pasiieškoti geriau apmokamo darbo. Jis patvirtino, kad  statosi namą, todėl turi daug rūpesčių, darbo ir tam reikia daugiau lėšų.
R. Grigas rajono savivaldybės administracijoje įvairiose pareigose išdirbo 25 metus. Iš dabar dirbančių savivaldybėje tik 4 darbuotojai yra ilgiau už jį išdirbę.
Turimais duomenimis, ilgametis savivaldybės darbuotojas turi planų išvykti padirbėti į Airiją.
Visi pažįstantys šį lazdijietį žino, kad didžiausia jo gyvenimo aistra – futbolas. Šiuo metu R. Grigas Alytaus apskrities futbolo federacijos pirmenybėse žaidžia Druskininkų futbolo klube „Arnika“, o 5 buvę klubo „Lazdis“ futbolininkai dabar gina Alytaus klubų garbę.

Komentarai

Žmogui baigėsi kantrybė už

Žmogui baigėsi kantrybė už grašius dirbti.

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.