Rajono savivaldybės merui — Japonijos ambasadoriaus padėka

Rajono savivaldybės merui — Japonijos ambasadoriaus padėka
„Dzūkų žinios“ savo skaitytojus jau buvo informavusios apie tai, jog praėjusią savaitę mūsų rajono savivaldybėje lankėsi Japonijos ambasadorius Lietuvoje Jo Ekscelencija Toyoei Shigeeda. 
Svarbus svečias susitiko su rajono savivaldybės darbuotojais, kur rajono savivaldybės meras Artūras Margelis trumpai pristatė mūsų rajono savivaldybę, jos privalumus, įgyvendintus projektus, svarbiausias investicijas bei perspektyvas. Jo Ekscelencija Toyoei Shigeeda taip pat lankėsi rekonstruotame Lazdijų kultūros centre, neseniai atidarytame tranzitiniame Mockavos naftos produktų terminale. Japonijos ambasadorius rodė nuoširdų susidomėjimą rajonu, jo istorija, ekonomika, Mockavos terminalo plėtra ir galimybėmis, mūsų krašto žmonių papročiais ir tradicijomis.
Po vizito rajono savivaldybės meras Artūras Margelis sulaukė Japonijos ambasadoriaus Jo Ekscelencijos Toyoei Shigeeda padėkos rašto, kuriame jis dėkoja už galimybę apsilankyti Lazdijų rajone bei už šiltą priėmimą. Jo Ekscelencija Toyoei Shigeeda šiame rašte išreiškė savo pasiryžimą toliau plėtoti draugiškus ryšius ir stiprinti visapusišką bendradarbiavimą tarp Japonijos ir nuostabaus Lazdijų krašto. Japonijos ambasadorius šiame rašte taip pat išsakė savo ketinimą dar kartą apsilankyti Lazdijuose. 
Jis taip pat pakvietė rajono savivaldybės merą Artūrą Margelį apsilankyti Japonijos ambasadoriaus rezidencijoje Vilniuje.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.