Rajono savivaldybės mokyklose prasidėjo naujieji mokslo metai

, Lazdijų rajono savivaldybės informacija
Rajono savivaldybės mokyklose prasidėjo naujieji mokslo metai

Pirmadienį Lazdijų rajono savivaldybės mokyklose lankėsi savivaldybės vadovai bei administracijos atstovai ir drauge su mokyklų bendruomenėmis šventė mokslo metų pradžią.
Rajono savivaldybės meras Artūras Margelis buvo nuvykęs į Šeštokus ir pasveikino moksleivius, pedagogus ir tėvelius Mokslo ir žinių dienos proga, pasidžiaugė, kad Šeštokų vidurinė viena iš nedaugelio mokyklų, kuri visiškai atnaujinta: vidus ir išorė. Lazdijų r. Šeštokų mokykloje nuo 2012 m. rugsėjo 1-osios mokysis 193 mokiniai; priešmokyklinėje grupėje 8 vaikai, 1 klasėje –11 mokinių. Meras įteikė mokyklai suvenyrą – enciklopedinį žinyną, palinkėjo bendruomenei pasitikėjimo, atkaklumo, kantrybės ir drąsos su nauju įkvėpimu, nauja viltimi ir idėjomis kelionėje po žinių šalį. „Tai ne tik šventė, bet ir rimtas įsipareigojimas kiekvienai šeimai, išleidžiančiai savo atžalą į mokyklą, kiekvienam mokytojui, ištikimam savo profesijai, ir kiekvienam mokiniui, pasiruošusiam siekti aukštų mokslo rezultatų“, – sakė meras A. Margelis.
Visos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklos šiemet naudos elektroninius dienynus. Tarp švietimo prioritetų (išlaisvintas kūrybingumas; savarankiška ir atsakinga mokykla; saugus ir sveikas vaikas) – nauja kryptis: dėmesys mokytojų tobulėjimui.
Lazdijų rajono savivaldybės tarybos sprendimu „Dėl Lazdijų rajono savivaldybės biudžetinių įstaigų pavadinimų ir nuostatų pakeitimo“ pakeisti švietimo įstaigų pavadinimai, kurie nuo šiol nesiejami su mokyklos tipu. Galutiniai skaičiai, kiek rajono savivaldybėje mokinių šiemet atėjo į mokyklos suolą, paaiškės po rugsėjo 5 dienos. Išankstiniais duomenimis, šiemet 1 klasę pradės lankyti 178 mokiniai. Tai daugiau, nei pernai, kai į mokyklą sugužėjo 170 pirmokų. Išankstiniais duomenimis, šiemet Lazdijų rajono mokyklose mokysis 2614 mokinių.

 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.