Remigijus Paulionis: „Jeigu imuosi darbo, darau jį tik gerai“

, Rimvidas Kalvaitis
Remigijus Paulionis: „Jeigu imuosi darbo, darau jį tik gerai“

Remigijus Paulionis su Veisiejuose vykusio atviro Lietuvos NAC kultūrizmo čempionato prizininkais.

Sekmadienį viename gražiausių Dzūkijos krašto miestelių, Veisiejuose, įvyko atviras Lietuvos NAC kultūrizmo ir fitneso čempionatas. Dalyviai varžėsi ne tik dėl apdovanojimų, bet ir dėl teisės atstovauti savo šaliai pasaulio pirmenybėse. Po du geriausius Lietuvos sportininkus kiekvienoje kategorijoje iškovojo teisę dalyvauti pasaulio čempionate, kuris gegužės pabaigoje vyks Varšuvoje (Lenkija). 
NAC atviro Lietuvos kultūrizmo čempionato globėjas Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Į Veisiejus atvyko beveik 100 dalyvių – vyrų ir moterų iš Ukrainos, Rusijos, Latvijos ir Lietuvos. Sėkmingai pasirodė ir Lazdijų rajono atstovai – Sporto centro trenerio Artūro Mačionio auklėtiniai. „Miss Shape“ kategorijoje 5 vietą užėmė veisiejietė aštuoniolikmetė Rimantė Valentaitė. Jaunimo iki 19 metų kategorijoje leipalingietis Arvydas Saveikis iškovojo 3 vietą. 
Varžybų organizatorius – sporto klubo „Sakalas“ prezidentas Remigijus Paulionis. „Kai buvau išrinktas NAC Lietuvos kultūrizmo federacijos generaliniu sekretoriumi, pasiūliau surengti Lietuvos kultūrizmo čempionatą Veisiejuose. Nors iš pradžių buvo minčių ir apie Lazdijus. Manau, kad pirmas blynas neprisvilo: sulaukėme ne tik daugybės dalyvių, bet ir maloniai nustebino į Veisiejų kultūros namus gausiai susirinkę žiūrovai. O jų buvo pilna salė, kuri talpina daugiau nei 250 žmonių. Tai pranoko visus mano lūkesčius“, – pasakojo lazdijietis R. Paulionis.
Paklaustas, kokie buvo pirmieji sportininkų įspūdžiai, išvydus Veisiejus, lazdijietis pasakojo, kad svečiai buvo apgyvendinti Veisiejų technologijų ir verslo mokyklos bendrabutyje. „Sportininkai džiaugėsi puikiomis gyvenimo sąlygomis. Jie buvo sužavėti ir Veisiejus supančios nuostabios gamtos grožio. Vakare jie galėjo pasigrožėti ir specialiai ta proga įjungtu grojančiu, šviečiančiu fontanu. Visi buvo patenkinti ir sklandžiu varžybų organizavimu.“ 
Sportininkai varžėsi 10-yje kategorijų. Jaunių kultūrizmo kategorijoje iki 19 metų pirmą vietą iškovojo Jiezno sporto klubo atstovas Jonas Umbrasas, antras Ernestas Gumuliauskas iš Šilutės, trečias Arvydas Saveikis iš Leipalingio.
R. Paulionis sakė, jog mūsų krašto sportininkams tai tikrai aukštas pasiekimas. Jis tiki, kad ateityje jie pasieks dar geresnių rezultatų. Savų žiūrovų akivaizdoje tikriausiai trukdė ir jaudulys.
Merginų fitneso „Miss Shape“ kategorijoje iki 23 metų triumfavo atstovė iš Alytaus Reda Slavinskaitė. Vyrų akis džiuginančioje kategorijoje „Miss Shape bikini“ daugiau nei 23 metų kategorijoje nugalėjo Elena Gumenuko iš Rygos.
Renginį vedė Lietuvos kultūrizmo federacijos viceprezidentas Gintaras Martinkėnas.
„Jeigu ko nors imuosi, darau tik labai gerai“, – sakė Veisiejus bent trumpai pavertęs Lietuvos kultūrizmo ir fitneso sostine R. Paulionis. Paklaustas, kas buvo didžiausi jo pagalbininkai, R. Paulionis nedvejodamas sakė, jog tai Lazdijų rajono savivaldybės meras A. Margelis, patarėja Renata Škarnulytė ir žmona Dovilė.
Jau septynerius metus sporto klubui „Sakalas“ vadovaujantis R. Paulionis dėkingas ir Lazdijų picerijai, kuri sutiko pamaitinti teisėjus, atvykusius iš Klaipėdos ir net Latvijos. R. Paulionis sakė, jog teisėjai tikri profesionalai ir apie subjektyvumą negali būti nei kalbos. „Body II“ kategorijoje nugalėtojo taure apdovanotas latvis Eduardas Ševčenka. Jis tapo ir absoliučiu varžybų čempionu bei mero taurės savininku.
36-erių metų varžybų organizatorius R. Paulionis sakė, jog jam patinka ir džiugu kažką gero nuveikti Lazdijų rajonui. Vyras džiaugėsi ir gyvenimu Lazdijuose. „Išgyventi galima ir provincijoje, tik reikia netingėti dirbti...“ Į jo klubą ateina daug norinčių patobulinti kūno formas. Lankomumas padidėja ypač žiemą ir daugiausia ateina dailiosios lyties atstovės. 
Paklaustas apie ateities planus, NAC Lietuvos kultūrizmo federacijos generalinis sekretorius sakė, jog šis renginys mūsų rajone tikrai ne paskutinis. Pats artimiausiu metu ketina vykti į Latvijos čempionatą, o vėliau laukia ir pasaulio pirmenybės.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.