Santuokos ceremoniją nutraukė policija: jaunikiui — antrankiai ir areštinė

, Vaidotas Morkūnas
Santuokos ceremoniją nutraukė policija: jaunikiui — antrankiai ir areštinė

Praėjusį penktadienį Lazdijų rajono Civilinės metrikacijos skyriuje vienos jaunųjų poros santuokos įregistravimo ceremonija baigėsi skandalingai, ją nutraukė netikėtai pasirodę policijos pareigūnai.

Lazdijuose policija jaunikį išsivedė iš santuokų salės. Dėl sulaikymo operacijos, sužlugdžiusios vestuves, dabar kiek suglumusi yra ir pati pareigūnų bendruomenė.
To dar nebuvo. Policininkai jaunąjį išsivedė iš Lazdijų Civilinės metrikacijos skyriaus su antrankiais.
Praėjusį penktadienį rajono Civilinės metrikacijos skyriuje vienos poros iš Marijampolės santuokos įregistravimo ceremonija baigėsi skandalingai, ją nutraukė netikėtai pasirodę policijos pareigūnai.
Turimais duomenimis, skandalingas įvykis rajono metrikacijos skyriuje įvyko penktadienį apie 14 valandą. Kai buvo ruošiamasi santuokos įregistravimo ceremonijai, į Civilinės metrikacijos skyriaus kabinetą atėjo keturi policijos pareigūnai, kurie darbuotojai pranešė, kad 30 metų jaunasis už įvairius nusikaltimus yra ieškomas teisėsaugos pareigūnų ir jis bus sulaikomas. Pakviestas į kabinetą vyriškis buvo sulaikytas, jam uždėti antrankiai. Pareigūnai jį išsivedė. 
Santuokos liudytojai, jaunojo motina bei artimieji, lydėję jaunuosius, liko it musę kandę. Turimais duomenimis, jie pasipiktino tokiu policijos pareigūnų vizitu ir visą įniršį išliejo ant Civilinės metrikacijos skyriaus darbuotojos. Kaip pavyko sužinoti, jaunojo motina bei likusi be jaunojo jaunoji puolė plūsti darbuotoją bei grasino ją sumušti. Jaunojo motina iššovė šampaną ir jį išlaistė kabinete. Šampanu aplaistė ir metrikacijos skyriaus darbuotoją. Siautėjo ir jaunoji, kuri išdraskė vestuvinę puokštę ir jos gėles išmėtė, garsiai protestuodama dėl suardytos santuokos įregistravimo ceremonijos. Nežinia, kuo būtų baigęsis šis moterų išpuolis, jeigu į kabinetą nebūtų atėję kiti savivaldybės darbuotojai ir pagrasinę iškviesti policiją.  Tik tada įsisiautėjusios moterys nurimo.
Į tokią neįprastą situaciją rajono Civilinės metrikacijos skyriaus darbuotojos pateko pirmą kartą. 
Turimais duomenimis, vyriškis, ketinęs Lazdijuose užregistruoti santuoką su savo išrinktąja, yra  gerai žinomas teisėsaugos pareigūnams dėl įvairių nusikaltimų. Jis slapstėsi nuo policijos, gal todėl norėjo susituokti su savo išrinktąja iš Marijampolės Lazdijuose, galvodamas, kad apie tai niekas nesužinos. Tačiau klydo, suklaidinti pareigūnų jam nepavyko.
Turimais duomenimis, antradienį policijos pareigūnai sulaikytajam leido susituokti su išrinktąja. Santuokos įregistravimo ceremonija įvyko Lazdijų policijos komisariato areštinėje. Juos sutuokė ta pati darbuotoja, kuri turėjo iškęsti jaunuosius lydėjusių įniršį penktadienį, kai santuokos ceremonija buvo policijos pareigūnų nutraukta.
Nors jaunavedžių padėtis nepavydėtina, apie neregėtą praeito penktadienio nutikimą retas kalba be šypsenos. Kai kurie šmaikštauja, neva vyras paskutiniu momentu pabūgo atsakomybės, todėl pats iškvietė policiją, kad išvengtų tuoktuvių. Kiti susirūpinę svarsto, ar be sutuoktinio laikinai likusiai jaunajai apskritai nebuvo didžiulė staigmena, kad jos išrinktasis turi bėdų su teisėsauga.
Kalbinti teisėsaugos pareigūnai nenorėjo komentuoti šios situacijos tvirtindami, kad policijos pareigūnai elgėsi pagal reikalavimus ir įstatymų nepažeidė.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.