Savaitės pradžioje – skaudžios avarijos

, Vaidotas Morkūnas
Savaitės pradžioje – skaudžios avarijos
Šios savaitės pradžia buvo liūdna. Dvi avarijos, kuriose nukentėjo policijos pareigūnė bei savivaldybės darbuotojos, o vienas žmogus žuvo.
Pirmadienį 7 valandą 35 minutės Krosnos miestelyje susidūrė du „VW Passat“ automobiliai. 26 metų  J. S. vairuojamas automobilis susidūrė su rajono savivaldybės darbuotojos A. K. vairuojamu automobiliu. Nukentėjo su J. S. į tarnybą važiavusi uniformuota Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų  tyrimo skyriaus vyriausioji tyrėja R. K. 35 metų pareigūnė dėl krūtinės ląstos sumušimų bei kitų sužeidimų paguldyta į ligoninę. Tuo tarpu sužalojimų išvengė automobilį vairavusi savivaldybėje dirbanti A. K. ir  su ja važiavusi dar viena savivaldybės darbuotoja. Po autoavarijos medikai joms suteikė medicininę pagalbą ir išleido namo gydytis ambulatoriškai. Tiek 26 metų vairuotojas J. S., tiek vairuotoja A. K. buvo blaivūs. 
Dėl šios avarijos atliekamas ikiteisminis tyrimas. Turimais duomenimis, autoavarija įvyko, kai pareigūnai skubėjo į darbą. Vienas automobilis važiavo Marijampolės link, kitas iš Krosnos į Lazdijus. Pasak pareigūnų, laimė, kad autoįvykio metu išsiskleidė apsaugos pagalvės, jos apsaugojo vairuotojus bei keleivius nuo didesnių sužalojimų. Pareigūnai dar negalėjo atsakyti, kokios priežastys lėmė automobilių susidūrimą, tačiau tvirtino, kad tą rytą keliai buvo slidūs.
Skaudi avarija kelyje Alytus–Seirijai–Lazdijai, Paročkės kaime, įvyko antradienį ryte. 9 valandą 37 minutės automobilis „BMW 530“, vairuojamas lazdijiečio G. B., partrenkė ir mirtinai sužalojo į važiuojąmąją kelio dalį išėjusį 64 metų P. B. Turimais duomenimis, šis vyriškis išlipo iš maršrutinio autobuso ir neatsargiai išėjo per priekinę autobuso dalį į važiuojamąją kelio dalį, kur ir buvo mirtinai partrenktas.
Pareigūnai aiškinasi šios skaudžios autoavarijos aplinkybes, atliekamas ikiteisminis tyrimas.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.