Seimo nariai Lazdijuose sakė „taip“ Lazdijų sporto centro rekonstrukcijai

, Sigita Vaitkevičė
Seimo nariai Lazdijuose sakė „taip“ Lazdijų sporto centro rekonstrukcijai

Seimo nariai Lazdijų sporto centre vertino pastato rekonstrukcijos būtinumą.

Penktadienį Lazdijuose rajono savivaldybės mero Artūro Margelio kvietimu lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo nariai, Jaunimo ir sporto reikalų komisijos atstovai: komisijos pirmininkas Kęstutis Smirnovas, Artūras Skardžius, Dainius Kepenis, kurį lazdijiečiai nuo seno pažįsta kaip Lietuvos sveikuolių sąjungos įkūrėją ir ilgametį jos prezidentą, bei šią savo kolegų išvyką į Lazdijus organizavęs Lazdijų–Druskininkų apygardoje išrinktas Seimo narys Zenonas Streikus. Su Seimo nariais Lazdijus taip pat aplankė Švietimo ir mokslo ministerijos kancleris Tomas Daukantas, Seimo kanceliarijos vyriausiosios specialistės Rita Beinorienė ir Rimantė Kniukštienė bei Kęstučio Smirnovo visuomeninis konsultantas Renatas Mizeras. 
Šio vizito tikslas – apžiūrėti Lazdijų sporto centrą prieš priimant sprendimą dėl jo rekonstrukcijos. 
Svečiai pažintį su mūsų rajono savivaldybe pradėjo susitikimu su rajono savivaldybės administracijos darbuotojais. Posėdžių salėje savivaldybės meras Artūras Margelis demonstravo skaidres ir Seimo nariams pristatė rajoną – strateginius savivaldybės tikslus, įgyvendintus projektus, ateities vizijas. Lazdijų sporto centro direktorius Darius Liaukevičius supažindino su jo vadovaujamos įstaigos veikla – Sporto centro kultivuojamomis sporto šakomis, didžiausiais sportiniais pasiekimais, turima materialine baze. 
Vėliau Seimo delegacijos nariai aplankė pagrindinius Lazdijų sporto veiklas vykdančius objektus – Lazdijų hipodromą ir Lazdijų sporto centrą. Hipodrome apžiūrėjo bėgimo takus, arklides, bendravo su UAB „Lazdijų hipodromas“ vadovais. Lazdijų sporto centre vertino šio planuojamo modernizuoti statinio būklę, kalbėjosi su centre dirbančiais treneriais.
Oficialiai dėkoję už priėmimą Seimo nariai Kęstutis Smirnovas ir Zenonas Streikus sakė, jog dėl Lazdijų sporto centro būtina priimti teigiamus sprendimus skiriant iš valstybės biudžeto lėšų jo rekonstrukcijai. Jos gali būti paskirtos ne šiemet – gal po metų ar dvejų. Tačiau jų kiekis turi būti pakankamas, kad Sporto centro rekonstrukcija iškart būtų pradėta ir užbaigta.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.