Smurtavo prieš nėščią moterį

, Vaidotas Morkūnas
Smurtavo prieš nėščią moterį
Pirmadienį rajono policijos komisariatas gavo 26 metų mūsų rajono gyventojos N. P. pranešimą, kad tarp jos ir sugyventinio G. G. kilo konfliktas. Jo metu G. G. vieną kartą sudavė moteriai ranka į kairiąją veido sritį bei įspyrė koja. Moteris po abiejų smūgių tiek veido, tiek pilvo srityje jautė fizinį skausmą. 
Atvykę greitosios medicinos pagalbos medikai pareiškėją išsivežė į ligoninės Priėmimo skyrių, kad detaliau apžiūrėtų ginekologas. Policijos pareigūnai nustatė vyriškiui 2,56 promilės girtumą. Jis dėl neblaivumo ir dėl smurto artimoje aplinkoje sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Jam jau uždrausta lankytis tuose namuose, kur gyveno su sugyventine. 
Kaip sakė rajono policijos komisariato viršininkas Gintautas Krasnickas, šiuo metu atliekamas ikiteisminis tyrimas, kurio metu bus nustatyta, ar moteris patyrė smurtą nuo vyriškio ir kokius sužalojimus patyrė.
Turimais duomenimis, moteris po apžiūros pas medikus paleista namo, ji jaučiasi gerai ir sveikatai gresiančių sužalojimų nepatyrė. Redakcijos turimais duomenimis, moteris kartu su sugyventiniu, kuris įtariamas smurtu, gyvena socialiniame būste, kurį prieš kelerius metus jai suteikė savivaldybė. N. P. iš pirmos santuokos augina dar du mažamečius vaikus ir šiuo metu laukiasi. Šeima yra socialinės rizikos šeimų sąraše, todėl atidžiai prižiūrima vietos seniūnijos. Seniūnijos darbuotojai teigė, kad anksčiau nėra girdėję triukšmo šiuose namuose, nors šeimai akivaizdžiai trūksta socialinių įgūdžių pasirūpinti savimi. Smurtavęs prieš savo sugyventinę G. G. dirbo pas ūkininkus.
Rajono policijos komisariato pareigūnai tvirtino, kad kol kas tarp nusikalstamų veikų smurto artimoje aplinkoje atvejų yra užregistruojama daugiausia. Pasak pareigūnų, tokių smurto atvejų padaugėja po socialinių išmokų ir švenčių dienomis.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.