Spalvinga Lietuvos valstybės atkūrimo diena Lazdijų hipodrome

, Lazdijų r. sav. inf.
Spalvinga Lietuvos valstybės atkūrimo diena Lazdijų hipodrome
Tradicinių ristūnų žirgų lenktynių „Lazdijai-2018“, skirtų valstybės atkūrimo dienai atidaryme, sveikinimo žodį tarė Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Jis teigė, jog žirgas lietuvius lydėjo visuomet – ir pergalingais, ir sunkiais laikais. Rajono vadovas palinkėjo Lietuvai gyvuoti dar ne vieną šimtmetį, o atvykusiems į šventę, įsimintinų akimirkų ir pakilios šventinės  nuotaikos.
Ledo šou  profesionalus atlikėjas ir  skulptorius - charizmatiškasis Mindaugas Tendziagolskis žiūrovams dovanojo įspūdingą „Ledo šou“.  Merui A. Margeliui teko ypatinga užduotis kartu su skulptoriumi prisidėti prie jo atliekamo pasirodymo ir  atidengti  Vyčio ledo skulptūrą.   
Žirgų lenktynių pertraukų metu žiūrovus stebino „Mokslo šturmas“. Tai dviejų profesionali brolių komanda užsiimanti moksline demonstracine veikla.  Duetas atliko gausybę bandymų, kurio finale žiūrovus nustebino finalinėmis patrankomis.
Šventės metu iš Lietuvos trispalvių  pastatyta laisvų ir laimingų Lazdijų pilis. 100  pirmųjų, vėliavą įsmeigusių į didingą pilį, buvo apdovanoti trispalviais šalikais. Stebulių bendruomenė šventės dalyviams dovanojo šimtą vienybės šluotų.
Visi susirinkę galėjo sušilti prie laužo, mažieji šventės dalyviai turėjo galimybę įsitraukti į smagius žaidimus ir pajodinėti ant ponio. Akį traukė ir gardėsių bei tautodailininkų ir amatininkų dirbinių mugė. 
 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.