Sportas 2010-04-30

STALO TENISAS

Balandžio 28 d. vyko Lazdijų rajono stalo teniso pirmenybės, kuriose dalyvavo devyni sportininkai.  Visi sportininkai žaidė tarpusavyje. Nepralaimėjęs nei vieno susitikimo Lazdijų rajono stalo teniso pirmenybių nugalėtoju tapo Virginijus Paulionis. II vietą iškovojo Vilius Miliauskas, pralaimėjęs tik vienam Virginijui 1 : 3. III vietą iškovojo Tomas Paulionis, IV vietą Jonas Vigraitis, V vietą Marius Paulionis, VI vietą Leonas Mikūlinas, VII vietą Mindaugas Čepanonis, VIII vietą Mantas Čepanonis, IX vietą Antanas Čepanonis.
FUTBOLAS

Balandžio 26 d. Druskininkuose vyko draugiškos futbolo rungtynės. Lazdijų sporto centro auklėtiniai treniruojami Teisučio Targausko rezultatu 6:3 įveikė Druskininkų futbolininkus.
AEROBIKA

Balandžio 25 d. Visagine vyko Lietuvos aeobikos pereinamosios lygos čempionatas. Lazdijų sporto centro auklėtinė Sonata Češkevičiūtė 11 m. ir jaunesni amžiaus grupėje vieneto rungtyje iškovojo I vietą, Dagna Krapavickaitė XI vietą. Trejeto rungtyje Dagna Krapavickaitė, Sonata Češkevičiūtė, Marija Muraškaitė iškovojo II vietą. Šešeto rungtyje Samanta Čepononytė, Viktorija Žukauskaitė, Brigita Burbaitė, Dagna Krapavickaitė, Sonata Češkevičiūtė, Marija Muraškaitė iškovojo II vietą. 12 - 14 m. amžiaus grupėje vieneto rungtyje Akvilė Būdavaitė iškovojo VI vietą. Trejete Akvilė Būdavaitė, Miglė Kalėdaitė ir Justina Vaišnytė iškovojo IV vietą. 15 - 19 m. amžiaus grupėje vieneto rungtyje Deimantė Savukynaitė iškovojo VIII vietą. Šešete Ieva Leimonaitė , Viktorija Kukučionytė, Giedrė Banytė, Gerda Lukoševičiūtė, Miglė Kalėdaitė ir Justina Vaišnytė iškovojo VII vietą. Mergaites treniruoja Rasa Miknevičiūtė.
KREPŠINIS

Balandžio 22 d. Lazdijų sporto centre vyko Lietuvos vaikų berniukų ( gim. 1998 m.) krepšinio čempionato "Pirmasis iššūkis" varžybos. Lazdijų sporto centro krepšininkai treniruojami Dariaus Liaukevičiaus 74 : 46 nugalėjo Kupiškio komandą. Rezultatyviausiai Lazdijų komandoje žaidė Dovydas Zdančius, jis pelnė 38 tšk. Tadas Kundrotas pridėjo dar 12 tšk.
SENIŪNIJŲ ŽAIDYNĖS

Balandžio 21 d. Lazdijų sporto centre vyko Lazdijų rajono seniūnijų sporto žaidynių II grupės tinklinio 4 x 4 varžybos. Geriausiai sekėsi Noragėlių seniūnijos komandai. Iškovojusi keturias pergales užėmė I -ąją vieta. II vietą iškovojo Šeštokų komanda. III vietą Kapčiamiesčio komanda, IV vietą Budviečio komanda ir pralaimėjusi visus susitikimus Šlavantų seniūnija užėmė V vietą. Tinklinio varžybomis baigėsi II grupės seniūnijų žaidynės. Susumavus visų sporto šakų rezultatus ( šachmatai, futbolas, krepšinis, šaškės, stalo tenisas, smiginis, tinklinis) paaiškėjo II grupės Lazdijų rajono seniūnijų sporto žaidynių nugalėtoja. Ja tapo Šeštokų seniūnija, II vietą surinkusi tiek pat taškų kaip ir Šeštokų seniūnija, turėjusi kompleksinėje įskaitoje po lygiai pirmų vietų ( trys), bet antrų vietų viena mažiau, tapo Noragėlių seniūnija. III vietą užėmė Būdviečio seniūnija. IV vietą atsilikusi tik vienu tašku iškovojo Kapčiamiesčio seniūnija. V vieta kompleksinėje įskaitoje iškovojo Šlavantų seniūnija. Labai gaila, kad seniūnijų sporto žaidynėse nedalyvavo Šventežerio, Teizų, Kučiūnų, Krosnos seniūnijos.

I grupės seniūnijų sporto žaidynės baigėsi truputį anksčiau. Čia varžėsi Lazdijų ir Veisejų miestų seniūnijos, Lazdijų ir Veisiejų kaimiškosios seniūnijos ir praėjusių metų II grupės nugalėtoja Seirijų seniūnija. I gr. seniūnijos varžėsi penkiose sporto šakose ( šachmatų, šaškių, krepšinio, stalo teniso, smiginio).Susumavus visų sporto šakų rezultatus kompleksinėje įskaitoje I vietą iškovojo Lazdijų seniūnija, II vietą  Lazdijų miesto seniūnija, III vietą Seirijų seniūnija, IV vietą Veisiejų seniūnija, V vietą Veisiejų miesto seniūnija.