Sporto žinios

Sporto žinios

Pergale senuosius metus užbaigė „Lazdijų SC-Dzūkų žinių“ komanda.

Apdovanoti pasaulio jėgos trikovės čempionatų prizininkai
Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius padėkomis apdovanojo 2015 m. Europos jėgos trikovės jaunių, jaunimo čempionato prizininkus: jaunių grupės svorio kategorijos iki 105 kg I vietos laimėtoją Robertą Bartkevičių, jo trenerį Romualdą Keniausį, jaunių grupės svorio kategorijos iki 66 kg I vietos laimėtoją Luką Kudrešovą, jo trenerį Anatolijų Kondratenką, jaunimo grupės svorio kategorijos iki 57 kg III vietos laimėtoją Mildą Brūverę, jos trenerį Raimundą Linkauską, jaunių grupės svorio kategorijos iki 105 kg III vietos laimėtoją Luką Marcelį, jo trenerį Povilą Andrulionį, jaunių grupės svorio kategorijos iki 53 kg I ir II vietų laimėtoją, pasaulio classic jėgos trikovės jaunių, jaunimo, suaugusių, veteranų čempionato jaunių grupės svorio kategorijos iki 53 kg I vietos laimėtoją, pasaulio jėgos trikovės čempionato II vietos ir Europos jėgos trikovės čempionato II vietos laimėtoją Egidijų Valčiuką, jo trenerį Antaną Gricių, 2015 m. pasaulio classic jėgos trikovės jaunių, jaunimo, suaugusių, veteranų čempionato jaunimo grupės svorio kategorijos iki 74 kg III vietos laimėtoją Paulių Pupinį, jo trenerį Žydrūną Savicką, moterų II grupės svorio kategorijos iki 57 kg I vietos laimėtoją Daivą Žarovienę.
E. Urbanavičius, sveikindamas sportininkus, sakė, kad jėgos trikovė nėra prioritetinė sporto šaka, todėl jai skiriama kiek mažiau dėmesio. Federacijos prezidentas Raimundas Linkauskas sakė, kad yra siekiama, kad jėgos trikovė taptų olimpine sporto šaka, yra pasirašytas susitarimas su Pasauline antidopingo agentūra (WADA), buvo patikrinta 10 sportininkų, visų mėginiai buvo neigiami. Jėgos trikovėje yra įvesta nauja rungtis be specialios aprangos. Pasak R. Linkausko, anksčiau buvo juntama konkurencija iš sunkiosios atletikos federacijos, tuo tarpu dabar pripažįstama, kad jėgos trikovė yra atskira sporto šaka. E. Urbanavičius domėjosi, ar tai klubinė, ar daugiau mokyklų sporto šaka. R. Linkauskas pasakojo, kad Lietuvoje yra 22 sporto klubai, jie bendradarbiauja su sporto centrais ir sporto mokyklomis.
Paklausti, kuo patraukli ši sporto šaka, jaunieji sportininkai pasakojo, kad ne vienam jų pasiūlė jėgos trikovę treneriai, kiti rinkosi šį sportą tiesiog iš nuobodulio ir neturėjimo ką veikti, treti norėjo būti stiprūs, ištvermingi, sugebėti už save pakovoti. Buvo kalbama apie tai, kad šis sportas populiarėja merginų tarpe, jėgos trikovėj tarp merginų yra tokia pat konkurencija, kaip ir tarp vyrų.
Susitikimo metu taip pat buvo aptartos finansinės federacijos problemos. Pasak federacijos prezidento, veždama sportininkus į čempionatus, federacija sumoka starto mokesčius, dopingo kontrolės išlaidas ir prisideda prie transporto išlaidų apmokėjimo, tačiau lėšų nuolat trūksta, ypač inventoriaus įsigijimui.
 
Prieššventiniame LRKP
Gruodžio 19-osios vakarą Lazdijų sporto centre dominavo jaunimas. Čia prieššventiniame LRKP susitiko „Lazdijų SC“ ir „LMGG“ komandos. Rungtynės prasidėjo gynybine kova. Abiems komandoms sunkiai sekėsi pralaužti viena kitos gynybinius gniaužtus. Nežymią persvarą pirmoje rungtynių dalyje turėjo Lazdijų sporto centro krepšininkai. Antroje rungtynių dalyje „Lazdijų SC“ padidino apsukas, kurios priešininkams pasirodė per greitos. Po trijų kelinių jau buvo aišku, kad ketvirtas kėlinys bus tik formalumas. „Lazdijų SC“ krepšininkais Naujuosius metus pasitinką įsirašę trečiąją pergalę, tuo tarpu „LMGG“ pirmosios pergalės reiks laukti jau 2016-aisiais. Varžybų rezultatas 84:58.
 
NBA Jr. Lazdijų sporto centro komanda tarp geriausių Lietuvoje
Gruodžio 20 d. Lazdijų sporto centre vyko NBA Jr. varžybos. Jose dalyvavo Lazdijų sporto centro (New Orleans Pelicans) komanda, treniruojama trenerio Ričardo Čepononio. Lazdijų SC (New Orleans Pelicans) nugalėjo Prienų KKSC (Dallas Maverics) rezultatu 55:15.
Rezultatyviausi žaidėjai Lazdijų SC komandoje – Nojus Ribinskas (22 tšk.), Otas Vaitulevičius (10 tšk.), Arnas Stučka (8 tšk.).
Alytaus SRC (Houston Rockets) laimėjo prieš Prienų KKSC (Dallas Maverics) rezultatu 53:12.
Marijampolės ZSM (San Antonio Spurs) nugalėjo Druskininkų SC (Memphis Grizzles) rezultatu 32:21.
Lazdijų sporto centro komanda pateko tarp 12 pajėgiausių Lietuvos komandų.
Antras varžybų etapas jau po Naujųjų metų.
 
Salės futbolo pirmenybės
2015 m. gruodžio 20 d. Alytaus apskrities salės futbolo pirmenybėse susitiko Lazdijų sporto centro ir Alytaus „Resė II“ komandos. Nors Sporto centro futbolininkai aikštelėje atidavė visas jėgas, pergalę iškovojo alytiškiai rezultatu 8:4. Sporto centro komandai du įvarčius pelnė Gintaras Griškevičius, vieną – Lauras Karalukas. Vieną įvartį alytiškiai įsimušė į savo vartus.
 
Pergale senuosius metus užbaigė „Lazdijų SC-Dzūkų žinių“ komanda
Skambia pergale senuosius metus užbaigė „Lazdijų SC-Dzūkų žinių“ komanda, MKL U-16 čempionate rezultatu 120:14 išvykoje nugalėjusi Vilkaviškio SM II ekipą.
Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo komandos kapitonas Mantas Valukonis – 35, Marijonas Žukauskas – 26, Arvydas Volodkevičius – 18, Nojus Valenta – 11 ir Matas Ribinskas – 10 taškų.
Lazdijiečiai MKL čempionato A grupėje su 7 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais žengia 2 vietoje tarp 9 komandų.
 
Lazdijų moterų tinklinio komanda — trečia
Gruodžio 19 d. Lazdijų sporto centre vyko Lietuvos Pietvakarių asociacijos moterų tinklinio 4x4 pirmenybės. Pirmenybėse dalyvavo septynios komandos: Jonavos „Aušrinė“ ir „Titmaras“, Marijampolės „Adelytė“, Kauno „La Vita Volley“ ir trys Lazdijų komandos – moterų komanda „Žara“, Lazdijų SC mergaičių komandos „Rožinės“ ir „Jaunėlės“.
Lazdijų moterų tinklinio komanda „Žara“ užėmė III vietą (komanda pralaimėjo prieš Kauno „La Vita Volley“ ir Jonavos „Aušrinės“ komandas). Lazdijų SC mergaičių komanda „Rožinės“ iškovojo IV vietą (komanda pralaimėjo prieš Kauno „La Vita Volley“, Jonavos „Aušrinės“, Lazdijų „Žaros“ komandas). Lazdijų SC mergaičių komanda „Jaunėlės“ užėmė VI vietą (komanda laimėjo tik prieš Marijampolės „Adelytės“ komandą).
 
Aerobika
Visų laukiamos Kalėdos praėjusią savaitę užsuko ir į Lazdijų sporto centrą. Didžiulis būrys II aerobinės gimnastikos sportininkų kartu su savo trenerėmis kūrė šventinę nuotaiką, dalyvavo šventėje ir atliko sportinius aerobinės gimnastikos pratimus džiugindami savo tėvus, Sporto centro darbuotojus, draugus, artimuosius, svečius tarp jų ir Kalėdų senelį ir snieguolę, kurie visų sportininkų pastangas įvertino 1 vietos medaliais.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.