, VšĮ „Lazdijų sporto centras“ inf.
Lazdijų stalo tenisininkai pirmi „2016 metų žiemos sporto žaidynėse“
Sausio  23 dieną Alytaus sporto ir rekreacijos centre vyko  „2016 metų žiemos sporto žaidynės“, kurias organizavo Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“.
Lazdijų rajonui šiose žaidynėse atstovavo keturios komandos: dvi stalo teniso komandos ir po vieną šaškių bei šachmatų. Stalo teniso 1-ąją Lazdijų komandą sudarė: Jonas Vigraitis, Tomas Urbonavičius, Dora Čakaitė, Vidas Štašauskas. 2-ąją komandą sudarė: Vilimantas Paulionis, Virginijus Paulionis, Virginija Monkienė ir Vilius Miliauskas. Lazdijų šaškių komandai atstovavo Artūras Aleksandravičius, Zigmas Ingelevičius ir Janina Ingelevičienė. Šachmatų komandą sudarė: Janina Kaminskienė, Algis Kisielius, Juozas Ramanauskas ir Alvydas Balevičius.
Pasibaigus įtemptoms varžyboms, Lazdijų 2-oji stalo teniso komanda dalinosi 9–12 vietomis. Šaškių komanda užėmė 17 vietą iš 20, šachmatų komanda – 11 vietą iš 19. Labiausiai sėkmė šiose žaidynėse lydėjo Lazdijų 1-ąją stalo teniso komandą. Ši Lazdijų komanda iš dvylikos rajonams atstovavusių komandų užtikrintai iškovojo „2016 metų žiemos žaidynėse“ pirmąją vietą.

Krepšinio pirmenybės
Sausio 22 dieną prasidėjęs antrasis Lazdijų krepšinio pirmenybių ratas komandoms klostėsi skirtingai. Kai vienos liejo nevaldomas emocijas ir aistras, kitos žaidė savąjį žaidimą nepalikdamos šansų varžovams.
Rungtynėse tarp „Pietų Megrame“ ir Šeštokų „Bangenės“ komandų neišvengta akibrokšto – šeimininkams užtikrintai kontroliuojant rungtynes, svečiai tiesiog nevaldomai pratrūko reikšdami nepasitenkinimą rungtynių arbitrais ir paliko aikštelę nebaigę dvikovos. Už tokį elgesį „Bangenei“ įskaitytas techninis pralaimėjimas 0:20. Toks komandos elgesys buvo svarstytas Lazdijų rajono krepšinio pirmenybių vadovybės.
Veisiejų „TVM-Ąžuolas” ir „Punsko” komandos reikalus išsprendė jau iki didžiosios pertraukos, tuo tarpu šeštadienį „LMGG“ ir „Auroros” dvikovoje revanšą pasiekusi „LMGG” kartu iškovojo ir savo pirmają sezono pergalę.

Aerobinė gimnastika
Sausio 23 d. vyko aerobinės gimnastikos sportininkų varžybos, „2016 m. Kauno r. atviras aerobinės gimnastikos čempionatas mero taurei laimėti“ Ringauduose. Pagal Nacionalines taisykles, jaunimo amžiaus grupėje merginų vieneto rungtyje surinko daugiausiai balų – 16,450 – ir užėmė I vietą Dagna Krapavickaitė. Toje pačioje amžiaus grupėje trejeto rungtyje Nojus Jarmala, Dagna Krapavickaitė, Marija Muraškaitė taip pat užėmė I vietą.
Jaunučių amžiaus grupėje mišrios poros rungtyje Fausta Liaukevičiūtė ir Kornelijus Ravinskas užėmė I vietą, Ugnė Černiauskaitė ir Dominykas Stankevičius – II vietą. Vaikinų vieneto rungtyje Kornelijus Ravinskas pelnė I, o Dominykas Stankevičius – II vietą.
Vaikų amžiaus grupėje trejeto rungtyje Roberta Šliaužytė, Gustė Pileckaitė ir Austėja Nevulytė iškovojo II vietą. Grupinio pratimo rungtyje Fausta Liaukevičiūtė, Patricija Križenauskaitė, Austėja Nevulytė, Viltė Tulabaitė, Gabija Nikitina užėmė II vietą.
Pagal Tarptautines taisykles, jaunių amžiaus grupėje vaikinų vieneto rungtyje daugiausiai balų – 17,850 – surinko ir I vietą užėmė Nojus Jarmala. Mišrios poros rungtyje Nojus Jarmala ir Danielė Ambrulevičiūtė (Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centras) – I vieta. Komandinėje įskaitoje VšĮ Lazdijų sporto centro komanda užėmė 6 vietą. Varžybose dalyvavo 26 VšĮ Lazdijų sporto centro sportininkai, kurie atliko 17 pratimų.