Sučiuptas brakonierius, pagavęs lynų

, Vaidotas Morkūnas
Sučiuptas brakonierius, pagavęs lynų
Gegužės pradžioje žvejyba liūdnai baigėsi vienam Veisiejų seniūnijos Kulonių kaimo gyventojui, kuris per Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnų organizuojamą reidą įkliuvo brakonieriaudamas. 
Reido metu Vilkinio ežere 5 valandą  ryto pareigūnai pastebėjo asmenį, kuris vykdė neteisėtą žvejybą. Pažeidėjas žvejojo su dviem draudžiamais ne mėgėjų žvejybos įrankiais – statomais tinklais. 40 metų V. L. įkliuvo su įkalčiais ir buvo sugavęs nemažai žuvų. Draudžiamos žvejybos metu sugavo penkis lynus, vieną lydeką, du karšius ir 1 kilogramą kuojų. Pažeidėjui surašytas administracinio nusižengimo protokolas, gresia bauda nuo 120 iki 300 eurų su pažeidimo padarymo įrankių konfiskavimu. Taip pat už neteisėtai sugautas žuvis teks atlyginti gamtai padarytą žalą, kuri siekia 632 eurus.
Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas Jonas Jarmalavičius sakė, kad vyriškis jau yra žinomas aplinkosaugininkams. „Jį buvome pričiupę dar praeitą žiemą, kai draudžiamu laiku gaudė lydekas. Tuomet jam buvo paskirta piniginė bauda. Dabar nustatėme, kad vyras brakonieriavo tinklais  ir buvo sugavęs nemažai žuvų. Vyriškis nenori atsikratyti įpročio neleistinu būdu pasigauti žuvų. Rizikuoja, nes gyvena ant ežero kranto. Gal dabar nubaustas jis visgi susipras, kad brakonieriauti negalima, nes tai jam brangiai kainuoja“, – sakė aplinkosaugininkas.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.