Sužalojusiam akmeniu moterį – viešieji darbai

, Vytautas Šeštokas
Sužalojusiam akmeniu moterį – viešieji darbai
Rajono apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje A. Ž. buvo kaltinamas nesunkiu sveikatos sutrikdymu.
Rajono policijos komisariato pareigūnai nustatė, kad A. Ž. nusikalto dar praeitų metų rugsėjo 20 dieną: būdamas apsvaigęs nuo alkoholio smurtavo prieš kartu gyvenančią buvusią tėvo sutuoktinę O. Ž., metęs į ją akmenį ir pataikęs į galvos dešinį smilkinį, taip padaręs nukentėjusiajai O. Ž. nežymų sveikatos sutrikdymą.
Apklausiamas pareigūnų kaltinamasis kaltę pripažino visiškai. Paaiškino, kad gyvena kartu su savo tėvo, kuris jau miręs, buvusia antra žmona. Tą dieną po pietų pamotė O. Ž. sodybos kieme rinko obuolius. Ji liepė A. Ž. niekur neiti, priekaištavo, kad jis dažnai geria. Todėl vyriškis labai supyko, rado ant kelio akmenį ir metė į ją. Akmenį metė maždaug iš 6 metrų atstumo, ar pataikė, nematė, užsisukęs nuėjo toliau. 
Nukentėjusioji teigė, kad jai renkant obuolius neblaivus posūnis A. Ž. ėjo keliuku pro sodą. Ji liepė jam niekur neiti, pasakė, kad kitą dieną reiks kasti bulves. Šis atsakė, kad dar šlapia, ir paėmęs akmenį metė į ją, pataikė į dešinės pusės smilkinį. Po smūgio moteris parkrito ant žemės. Pro šalį ėjusi kaimynė paskambino bendruoju pagalbos telefonu. Atvykę policijos pareigūnai iškvietė greitąją medicinos pagalbą. Apžiūrėję medikai nukentėjusiąją nuvežė į Lazdijų ligoninę, kur jai susiuvo žaizdą. Po smūgio akmeniu moteris jautė didelį galvos skausmą. 
Teismas konstatavo, kad kaltinamasis A. Ž. padarė nesunkų nusikaltimą, tačiau susijusį su smurtu ir tyčinį. Kaltinamasis neteistas, galiojančių administracinių nuobaudų neturi, nedirba, Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Kapčiamiesčio seniūnijos charakteristikoje nurodyta, kad gyvena pamotės O. Ž. namuose, nevedęs, kartais pastebimas neblaivus, seniūnijoje nusiskundimų dėl jo netinkamo elgesio negauta.
Teismas A. Ž. pripažino kaltu ir paskyrė 174 valandas viešųjų darbų, įpareigojo juos atlikti per 6  mėnesius.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.