Sveiksta avarijoje susižalojęs pareigūnas

, Vytautas Šeštokas
Sveiksta avarijoje susižalojęs pareigūnas

Skubėdami į iškvietimą Šadžiūnų kaime, šeštadienį vakare avariją padarė Lazdijų rajono policijos komisariato vyriausieji patruliai Ernestas I. ir Neivydas Č. (Nuotrauka asociatyvi).

Skubėdami į iškvietimą Šadžiūnų kaime, šeštadienį vakare, apie 21 valandą, avariją padarė rajono policijos komisariato vyriausieji patruliai Ernestas I. ir Neivydas Č. Kaip nustatyta, Ernestas vairuodamas tarnybinį automobilį „Mitsubishi L200“ Paterių kaime, posūkyje, esant slidžiai kelio dangai jo nesuvaldė, nuvažiavo nuo kelio, vertėsi ir atsitrenkė į medį. Nukentėjo prie vairo buvęs pareigūnas, kuriam buvo pažeisti kaklo slanksteliai. Jis gydomas Kauno klinikinėje ligoninėje, kartu su juo važiavęs  kitas patrulis nenukentėjo. Vakar kalbinti jo kolegos teigė, jog Ernestas jaučiasi  neblogai, sveiksta ir tikisi po keleto mėnesių grįžti į tarnybą. Laikinai rajono policijos komisariato viršininko pareigas einantis Kęstutis Sadauskas teigė, kad ši avarija – tai nelaimingas atsitikimas. „Ernestas patyręs policijos pareigūnas, komisariate jau dirba kelerius metus. Į iškvietimą jis vyko neviršydamas leistino greičio, automobilis važiavo su švyturėliais ir garsiniais signalais, taip, kaip priklauso pagal įstatymus. Ta kelio atkarpa, kur įvyko avarija Paterių kaime, yra itin vingiuota, daug staigių posūkių, kalnelių, todėl pavojinga. Kai palyja arba žiemos metu, kai kelias apledėja, čia itin pavojinga važiuoti. Šioje atkarpoje įvyko jau ne viena avarija, čia prieš kelerius metus žuvo viena medikė. Tikiuosi, mūsų pareigūnas greitai pasveiks, kiek domėjausi, patyrė jis nesunkius sužalojimus. Taigi, laukiam jo sugrįžtant“, – sakė K. Sadauskas.
Laikinai einantis policijos komisariato viršininko pareigas K. Sadauskas pridūrė, kad abu pareigūnai, patekę į avariją, charakterizuojami teigiamai, yra skatinti.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.