Už smurtą ir grasinimą – laisvės apribojimo bausmė

, Vytautas Šeštokas
Už smurtą ir grasinimą – laisvės apribojimo bausmė
Smurtas artimoje aplinkoje dar dažnas reiškinys. Viena iš priežasčių, kodėl tai pasireiškia, yra besaikis alkoholio vartojimas. Apsvaigęs žmogus dažnai kumščiais aiškinasi santykius, kenčia dėl to artimieji.
Rajono apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje O. F. buvo kaltinamas grasinimu nužudyti arba sunkiai sutrikdyti sveikatą.
Rajono policijos komisariato pareigūnai nustatė, kad O. F. smurto priepuolis ištiko rugsėjo 13 dieną. Būdamas apsvaigęs nuo alkoholio jis smurtavo artimoje aplinkoje prieš savo šeimos narį – partnerę N. D., su kuria bendrai gyvena neįregistravęs santuokos. Kilusio konflikto metu sviedęs elektrinės sulčiaspaudės stovą į nukentėjusiąją, o šiai smūgio išvengus, besitęsiančio konflikto metu išsakė grasinimus ją sumušti, jog jai tai bus paskutinė diena, greitoji ją išveš greičiau negu atvažiuos policija bei sugniaužęs kumštį ir artindamasis link jos grasino nukentėjusiajai sunkiai sutrikdyti jos sveikatą.
Kaltinamasis savo kaltę pripažino, paaiškino, kad tą dieną apie 18 valandą namuose su gyvenimo partnere įvyko žodinis konfliktas. Jo metu būdamas virtuvės patalpoje apsvaigęs nuo alkoholio, apimtas emocijų metė plastmasinį sulčiaspaudės stovą į savo gyvenimo partnerę N. D., kai ši stovėjo prie virtuvės durų, tačiau ji pasitraukė ir sviestas stovas į ją nepataikė. Netrukus jis nutarė nueiti į balkoną parūkyti, būnant balkone vėl priėjo N. D., kuri vėl pradėjo priekaištauti, kelti konfliktą, jį tuo metu dar buvo apėmusios emocijos ir kai konflikto metu jam gyvenimo partnerė pagrasino iškviesti policiją, vyriškis labai supyko, todėl grasino moteriai, kad ją sumuš, bus paskutinė jos gyvenimo diena, kad greitoji greičiau atvažiuos negu policija. Atsikėlė nuo balkone buvusio suolo, sugniaužė kumštį ir ėjo link jos, o ji išėjo iš namų.
Kaltinamasis gerai žinomas policijai, nes yra teistas bei baustas administracine tvarka.
Rajono apylinkės teismas išnagrinėjęs baudžiamąją bylą O. F. skyrė laisvės apribojimą keturiems mėnesiams, įpareigojo jį bausmės atlikimo metu neatlygintinai išdirbti 40 valandų sveikatos priežiūros, globos ir rūpybos įstaigose ar nevalstybinėse organizacijose, kurios rūpinasi neįgaliaisiais, nusenusiais ar kitais pagalbos reikalingais žmonėmis.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.