V. Blažauskas: „Sklypu turi teisę naudotis tiek įmonė, tiek daugiabučio namo gyventojai“

, Vytautas Šeštokas
V. Blažauskas: „Sklypu turi teisę naudotis tiek įmonė, tiek daugiabučio namo gyventojai“

Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vyresn. specialistas Virginijus Blažauskas.

Anksčiau aprašyta istorija apie sklypą adresu Sodų g. 10, kurį valdo UAB „Baltisches Haus“, savo dalį nuomojanti mažmeninės prekybos tinklą „IKI“ valdančiai bendrovei UAB „Palink“, ir Lazdijų rajono savivaldybė pagal patikėjimo teisę, savo dalį nuomojanti daugiabučio namo savininkų bendrijai „Sodų g. 10, Lazdijai“, dar nesibaigė. Minėtos bendrijos pirmininko V. Maskaliūno iniciatyva įrengtas kelio ženklas Nr. 531 „Rezervuota stovėjimo vieta“ vis dar trukdo žmonėms pasilikti transporto priemones sklype adresu Sodų g. 10.
Susiklosčiusią situaciją sutiko pakomentuoti Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vyresn. specialistas Virginijus Blažauskas. Paklaustas apie sklype, kurio adresas Sodų g. 10, įrengtą kelio ženklą, vyras teigė, kad „aikštele“ naudotis gali sklypo bendrasavininkai, tad keblumų išvis neturėtų kilti: „Lazdijų rajono savivaldybės saugaus eismo komisija 2015 m. gruodžio 22 d. išnagrinėjusi daugiabučio namo savininkų bendrijos „Sodų g. 10, Lazdijai“ prašymą, neprieštaravo, kad daugiabučio namo savininkų bendrija savo lėšomis ir jėgomis įrengtų kelio ženklą Nr. 531 „Rezervuota stovėjimo vieta“ prie įvažiavimo į namo kiemą, kelio ženklo įrengimo vietos schemą suderinusi su policija ir rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriumi. Suderintą kelio ženklo įrengimo vietos schemą daugiabučio namo savininkų bendrija turi. Daugiabučio namo savininkų bendrija „Sodų g. 10, Lazdijai“ ir UAB „Baltisches Haus“ yra minėto išnuomoto žemės sklypo bendrasavininkai. Jų turimų žemės sklypų dalys nėra teisiškai atskirtos, todėl šiuo žemės sklypu turi teisę naudotis tiek įmonė, tiek daugiabučio namo gyventojai. Atsižvelgiant į tai, kelio ženklo įrengimo vietos schemos derinti atskirai su UAB „Baltisches Haus“ neprivaloma“. Paklaustas apie tai, ar teko girdėti dėl minėto įrengto kelio ženklo susiklosčiusias nemalonias situacijas ir iškviestus policijos pareigūnus, Virginijus Blažauskas teigė apie tai sužinojęs tik iš žiniasklaidos: „Apie susidariusias situacijas, kai buvo kviečiami policijos pareigūnai, mums žinoma tik iš žiniasklaidos priemonių“, o dėl informacijos apie šiuos incidentus pasiūlė kreiptis į Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Lazdijų policijos komisariatą.
Susisiekus su mažmeninės prekybos tinklą „IKI“ valdančios bendrovės „Palink“ viešųjų ryšių vadove Berta Čaikauskaite, moteris teigė, kad kol kas nieko naujo dėl susiklosčiusios situacijos pasakyti negali, tik tiek, kad bandoma rasti abiems sklypo Sodų g. 10, Lazdijai, savininkams priimtiną sprendimą.
Ankstesnis tekstas buvo 
spausdintas 41 savaitraščio „Dzūkų žinios“ numeryje.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.