Vaida Gazdziauskienė: „Manau, kad šią situaciją galėtų padėti išspręsti tik kameros“

, Gintarė Šataitė
Vaida Gazdziauskienė: „Manau, kad šią situaciją galėtų padėti išspręsti tik kameros“

Lazdijų seniūnė Vaida Gazdziauskienė: „Saulėgrąžų spjaudytojus atbaido tik lietus.“

Suoliukas prie Lazdijų kultūros centro, o tiksliau tai, kaip atrodo žemė aplink jį, užkliūva dažnam. Taigi, suoliukas kaip suoliukas, o štai žemė aplink jį, nusėta išlukštentų saulėgrąžų lukštais, gerų emocijų tikrai nesukelia. 
Dar tik keliaudama pati savo akimis apžvelgti „išgarsėjusio suolelio“ išgirdau besišnekučiuojančias senyvo amžiaus moteris, koneveikiančias „šiuolaikinį jaunimą“. Prisigretinusi ir paklaususi, kodėl tokios susierzinusios, paaiškėjo, kad kaip tik suolelis ir aptarinėjamas. Moterys piktinosi nemandagiais ir neišauklėtais jaunuoliais, kurie nesugeba saulėgrąžų lukštų „į maišiukus spjaudyti“.
„Nusipirkai, prispjaudei sėdėdamas ir išmetei, o dabar štai kaip atrodo. Argi gražu šitaip? Ar kultūringa?“ – senjorės nepagailėjo piktų žodžių ne tik vaikams, bet ir jų tėvams bei mokytojams, kurie, jų manymu, nesugeba išauklėti jaunimo. Išklausiusi visus moterų nusiskundimus dėl neišauklėto jaunimo sumaniau palaukti ten besirenkančių jaunuolių, kurių sulaukti taip ir nepavyko. Tačiau tikiuosi ateityje sulaukti. 
Apie suoliuką prie Lazdijų kultūros centro pasiteiravau ir Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Lazdijų miesto seniūnijos seniūnės Vaidos Gazdziauskienės. „Ai, Jūs apie tą keliaujantį suoliuką?“ – paklausė moteris. Pasiteiravus, ką turi galvoje sakydama „keliaujantis“, paaiškėjo, kad suoliukas, prie kurio dabar kalnai saulėgrąžų lukštų, jau ne kartą „išrautas su visais įbetonavimais. Keliauja iš vienos vietos į kitą“. Paklausta, kelis jau kartus tenka tą patį suoliuką įbetonuoti, moteris atsakė, kad keturis tai jau tikrai, o gal ir penkis. O kalbant apie saulėgrąžas Lazdijų miesto seniūnė apgailestavo, kad „saulėgrąžos šiandien tapusios mūsų nacionaliniu patiekalu. Jūs pamatytumėte, kaip atrodo estrada ir takeliai parke po saulėtų, šiltų dienų. Tiesiog labai liūdna ir apmaudu matyti tokią situaciją. Aš manau, kad šią situaciją galėtų padėti išspręsti tik kameros. Gal tada jaunimas atsakingiau elgtųsi.“ Paklausta apie tai, kaip dažnai tenka matyti tokį vaizdą, moteris neslepia: „Kasdien. Kasdien žmonės eina, šluoja ir kasdien tas pats. Mus gelbsti tik lietingos dienos, kai lukštenti saulėgrąžas netinkamas metas“.

Komentarai

ne tik Lazdiju suoliukas turi

Angry ne tik Lazdiju suoliukas turi tokia problemele-daugelyje vietu ir miesteliu turi toki "dziaugsma" .

vaizdo kamera, tai tik dar

vaizdo kamera, tai tik dar didesnes islaidos, juk parko teritorija yra stebima ir tai neduoda jokiu rezultatu. galbut galima paprasyti moksleiviu ateiti ir padeti susluoti, surinkti, sutvarkyti tokias vietas,galbut tada sumazes noras tersti ir valyti tokias vietas, nes atsiras tokiu, kurie bus nepatenkinti ir tiesiog sudrausmins kita karta tuos uz kuriuos teks atlikti si darba.

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.