Veisiejuose startavo „Protų mūšių“ sezonas

, Zigmas Pūkelis
Veisiejuose startavo „Protų mūšių“ sezonas
Lapkričio 6 d. Veisiejų kultūros namuose įvyko pirmasis „Protų mūšis“. Šis įdomus ir smagus žaidimas vyks kas antrą penktadienį 17.30 val. iki kitų metų balandžio mėnesio.
Pirmame protų mūšyje dalyvavo tik trys komandos: „Fortūna“ iš Veisiejų ir „Baltieji“ bei „Futuristai“ iš Lazdijų. Tikimasi, kad kitame žaidime prisijungs dar bent kelios komandos, nes tamsiu ir šaltu metų laiku smagu leisti laisvalaikį protingų ir kultūringų žmonių tarpe ir jaukioje, šviesioje, mieloje aplinkoje. O ar gali būti tam geresnė vieta nei atnaujinti Veisiejų kultūros namai, kurie virto puošniais rūmais?
Pirmą žaidimą vedė „Dzūkų žinių“ žurnalistas Algimantas Mikelionis. Jam talkino jo bendrapavardis Artūras. Mikelionių duetas pirmam „Protų mūšiui“ parengė šešias temas po dešimt klausimų. Pirmi dešimt klausimų buvo iš geografijos srities. Žinant valstybių kaimynus, su kuriais jos ribojasi sausuma, reikėjo pasakyti nežinomas valstybes. Antrą dešimtuką klausimų sudarė sinonimai. Reikėjo plačiai nenaudojamus ir nežinomus žodžius pakeisti jų žinomais atitikmenimis. Trečiame klausimų dešimtuke buvo pateikti tarptautiniai žodžiai, kuriuos reikėjo įvardinti lietuviškai. Ketvirtą dešimtuką sudarė dešimt pasaulio futbolo čempionatų talismanų. Reikėjo pasakyti kelintais metais ir kur vyko pasaulio futbolo čempionatai. Po to buvo pateikta dešimt Lietuvos ir Holivudo aktorių nuotraukų. Reikėjo parašyti jų vardus ir pavardes. „Protų mūšį“ pabaigė muzikiniai kūriniai. Buvo klausiama, kokia muzikos grupė juos atlieka ir kokie kūrinių pavadinimai. 
Pirmą „Protų mūšį“ laimėjo „Baltųjų“ komanda iš Lazdijų, antri liko veisiejiečiai iš „Fortūnos“ komandos, treti – jaunųjų lazdijiečių komanda „Futuristai“.
Kitas „Protų mūšis“ vyks lapkričio 27 d., penktadienį, 17.30 val. Veisiejų kultūros namuose. Visus maloniai kviečiame dalyvauti, nes dar ne vėlu ne tik pasivyti, bet ir pralenkti pirmame žaidime dalyvavusias komandas. Juo labiau, kad laukia įdomūs ir vertingi prizai, o  jais džiaugsis ne tik komandos prizininkės. Atvykę į „Protų mūšius“ gausite ir tai, ko neįmanoma nusipirkti už jokius pinigus: sužinosite naujų dalykų, parodysite savo žinias, rasite bendraminčių žmonių kompaniją, maloniai praleisite laiką, smagiai pasijuoksite, nes jūsų lauks gera nuotaika, taiklūs ir originalūs sąmojai bei prasmingai ir linksmai praleistas laikas. Į „Protų mūšius“ tik sunku išsiruošti, bet po pirmo karto lauksite kito žaidimo, nes jis negalės jums nepatikti.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.