Verstaminuose — lauko virtuvės gaisras

, Vytautas Šeštokas
Verstaminuose — lauko virtuvės gaisras
Praeitą šeštadienį apie 10 valandą 30 minučių Verstaminų kaime užsidegė lauko virtuvė. Pastatas, kurį nuniokojo liepsna, yra mūrinis, stogas dengtas skarda, perdengimas medinis, viduje ir iš išorės apkaltas dailylentėmis. Išdegė 4 kvadratiniai metrai lubų, aprūko vidinės bei išorinės sienos. Ugniagesiams pavyko liepsną numalšinti, kol ši nepersimetė į prie lauko virtuvės esantį ūkinį pastatą, todėl apsaugotas šiame pastate buvęs turtas. Gaisro metu išgelbėta 20 kubinių metrų malkų, 10 tonų šieno, automobilis „Renault Scenic“, už 15 metrų esantis gyvenamasis namas.  
Gaisro metu nukentėjo šio pastato savininkas, kuris bandė gesinti gaisrą ir gelbėti turtą. Vyriškis apdegė plaukus ir dalį veido, tačiau atvykus greitajai medicinos pagalbai pagalbos atsisakė. 
Rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai tvirtino, kad apie gaisrą pranešė pats savininkas pamatęs, kad liepsna plinta ir savo jėgomis nepajėgs jos sustabdyti. Pareigūnai tvirtino, kad, pirminiais duomenimis, gaisras kilo nuo krosnies. Rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai teigė, kad pastaruoju metu tokių gaisrų daugėja, todėl prašo gyventojus būti atsargius, imtis saugumo priemonių, kūrenant krosnis būti atidžius, nepalikti jų be priežiūros. „Reikėtų daugiau skirti dėmesio krosnims, dūmtraukiams, pasistengti šiuos įrengimus sutvarkyti, kad jie būtų sandarūs ir liepsna neturėtų galimybių persimesti į sienas ar stogą“, – apie brangiai kainuojančias klaidas perspėjo ugniagesiai.•

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.