VĮ Valstybinių miškų urėdijos Veisiejų regiono padalinio vadovo konkursas — po devyniais užraktais?

, Sigita Vaitkevičė
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Veisiejų regiono padalinio vadovo konkursas — po devyniais užraktais?

Ar nebus taip, kad Valstybės miškų urėdija, suteikusi mūsų rajonui malonę išlaikyti padalinį Veisiejuose, suteikti šio krašto žmonėms darbo vietas, mainais už tai pasodins į šią kėdę savą žmogų?

Savaitraštyje „Dzūkų žinios“ jau rašė apie atkaklias rajono vadovų kovas dėl Valstybinių miškų urėdijos padalinio Veisiejuose išlikimo.
Į paskutinį rajono savivaldybės mero Artūro Margelio pasirašytą raštą, kuriame išdėstyti svarūs argumentai, kodėl Valstybinių miškų urėdijos padalinio centras turi būti Veisiejuose, o ne Druskininkuose, savivaldybė iš Lietuvos Respublikos Seimo Aplinkos apsaugos komiteto 2018-03-14 gavo atsakymą, jog savivaldybės pateikti argumentai yra svarstomi. Jokios kitos informacijos iki vakar dienos nebuvo. Ir koks buvo savivaldybės viešųjų ryšių specialistų nustebimas, kai, besidomėdami šios naujos VĮ Valstybinių miškų urėdijos naujienomis, jos interneto svetainėje, skyriuje „Karjeros galimybės“, aptiko paskelbtą konkursą Veisiejų padalinio vadovo pareigoms užimti. Nuoroda į skelbimą – http://www.vivmu.lt/wp-content/uploads/2018/03/Veis%C4%97j%C5%B3-skelbimas-padalinio-vadovo-pareigoms-u%C5%BEimti.pdf 
Nors atsivertus svetainės pagrindinį puslapį į akis krenta užrašas, jog svetainė yra kuriama ir galimi netikslumai, šių „atradimų“, kuriuos padarė savivaldybės viešųjų ryšių specialistai, netikslumais pavadinti negalima. Antai vasario 6 dieną pagrindiniame interneto svetainės puslapyje patalpintoje informacijoje nurodoma, jog, vadovaujantis 2018 m. sausio 23 d. Valstybinių miškų urėdijos valdybos nutarimu, ketinama pradėti įmonės pertvarką, kurios metu bus pertvarkoma centrinės administracijos struktūra ir jungiami regioniniai padaliniai. Todėl pradedamos informavimo ir konsultavimo procedūros su įmonės darbuotojais ir jų atstovais, kuriems derinimui jau pateikti struktūrinių pakeitimų projektai. Po šia informacija pridedama įmonės valdymo schema, kurioje aiškiai nurodytas Druskininkų padalinys. O Veisiejų padalinio  šioje schemoje nėra. Veltui net keletą kartų savivaldybės viešųjų ryšių specialistai bandė telefonu pasiekti VĮ Valstybinių miškų urėdijos Personalo ir viešųjų ryšių vedėją Liną Matukienę bei jos pavaduotoją Indrę Radžiukynienę. Nurodytais telefonais šios įmonės darbuotojos neatsiliepė. Nors konkurso Veisiejų ir kitų regionų padalinių vadovų 
pareigoms užimti dėl papildomos informacijos teirautis nurodytas būtent Linos Matukienės telefono numeris. Taip pat visą dieną tylėjo ir direktoriaus pavaduotojo bendriesiems reikalams Dovydo Čirvinsko telefonas (vakar jiems buvo skambinta maždaug 12 kartų). 
Taigi, rajono savivaldybės ketinami užduoti klausimai, kodėl apie Veisiejų padalinio išlikimą rajono savivaldybė nebuvo informuota, kada Valstybinių miškų urėdijos tinklapyje patalpinta informacija apie Veisiejų padalinio vadovo konkursą, jei kovo 14 dieną, kai savivaldybė gavo Seimo Aplinkos apsaugos komiteto raštą, situacija dėl Veisiejų (ar Druskininkų) padalinio Valstybinių miškų urėdijai dar nebuvo žinoma. O gal žinoma, tik slepiama? Kodėl dokumentai  Veisiejų regiono padalinio vadovo vietai užimti priimami tik iki kovo 26 dienos, jei konkursas, kaip galima spėti, paskelbtas dar visai neseniai? Ar prieš metus konkursą į Veisiejų urėdijos urėdo postą laimėjęs skandalingu seksualiniu skandalu pagarsėjęs ir dėl to Veisiejų miškų urėdijos darbuotojų protesto sulaukęs Raimondas Ribačiauskas nepretenduoja vėl sugrįžti į išsvajotus Veisiejus? Juo labiau, jog mintys apie tai lrytas.lt šiomis dienomis taip pat nuskambėjo... Ar nebus taip, kad Valstybės miškų urėdija, suteikusi mūsų rajonui malonę išlaikyti padalinį Veisiejuose, suteikti šio krašto žmonėms darbo vietas, mainais už tai pasodins į šią kėdę savą žmogų? Juk tai viso labo konkursas, kuriame pretendentams nėra keliami jokie ypatingi reikalavimai, o atrankos būdas – praktinė užduotis ir testas žodžiu, – ko gero, nebūtų kliūtis nė vienam pageidaujančiam kandidatui.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.